herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Aldom Mimari Sistemler Yeniden Türkiye’de

İtalya pazarının önemli alüminyum yapı sistemi olan Aldom mimari sistemler, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Marmara Bölgesi lansmanı ile Sapa Group çatısı altında yeniden Türkiye pazarına girdi.

Alüminyum yapı sektörünün önde gelen üreticileri ve karar vericilerinin katıldığı lansman, Sapa Building Systems Asya, Af13c6f3720f6475dbcdb4022fd08c976-480x268merika, Afrika Başkan Yardımcısı Lionel Journe ve Türkiye ve Türki Cumhuriyetler Genel Müdürü Çağdaş Taylan’ın da soruları yanıtladığı panel ile başladı. Lansmanda Aldom mimari sistem ürünlerinin özelliklerinin yakından incelenebilmesi için örnekler sergilendi ve teknik özellikler ile ilgili bir de sunum yapıldı.

Çağdaş Taylan, Aldom markasının Türkiye yapılanmasının ilk aşaması olan Marmara Bölgesi distribütörlük oluşumunun Optimal Alüminyum ve Simin Yapı ile yapılan anlaşmalarla tamamlandığını, 2016 yılında tüm Türkiye yapılanmasını tamamlamayı hedeflediklerini dile getirdi. Taylan, “Aldom ürünlerini yenileyerek ve yeni ürünler ekleyerek Türkiye’nin Pazar koşullarına uygun bir ürün portföyü oluşturduk. Aldom’un bünyesinde yer alan ürünlerin gerek performansı gerekse kolay erişilebilir ve rekabetçi yapısı ile piyasada eski konumunun da ötesine geçeceğine inanıyoruz” diye ekledi.

Lansmanda Sapa Building Systems’in 4 ana markasından birisi olan Aldom’un, İtalya Milano’da 1973 yılında kurulduğu, 2013 yılında dünyanın en büyük ekstrüzyon firması olan Sapa Group çatısı altına girdiği ve Aldom’un tüm tasarımlarının, aksesuar üretiminin tamamının ve profil üretiminin büyük kısmının İtalya’da yapıldığı belirtildi.images

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »