herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler BABACAN HOLDİNG’TEN ULUSAL KAMPANYA’YA DEV DESTEK!

15 GÜNDE 105 KONUTUN SATIŞINI TAMAMLADI

 

Güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektöre ilkleri kazandıran Babacan Holding, Ulusal Kampanya kapsamında yer alan 3 projesinde, 15 günde105 dairenin satışını tamamladı. Satışı devam eden Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projeleriyle kampanyaya tam destek veren şirket, kampanya süresinde 40 milyon TL’lik ciro elde etti.  Kampanyanın başladığı andan itibaren satış ofislerinde ciddi bir hareketlilik yaşandığını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, hem yatırım hem de oturum odaklı her kesimden yatırımcının kazanacağı bir kampanyanın bir parçası olduklarına dikkat çekti.

 

Hayata geçirdiği projelerle konut sahibi olmak isteyenleri ve yatırımcıları güvenilir ve yüksek katma değer sağlayan fırsatlarla buluşturan Babacan Holding, gayrimenkul ve inşaat sektörünün yeniden canlandırılması hedefiyle gerçekleştirilen Ulusal Kampanya’ya en büyük desteklerden birini sağladı. Satışta olan tüm projeleriyle kampanyaya katılan Babacan Holding, kampanya kapsamında yüzde 20 indirim, yüzde 0.98 faiz oranı sunuyor. Bugüne kadar sektöre kazandırdığı benzersiz kampanyalarla yatırımcıların güvenilir konuta kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan şirket, bu sayede avantajlı yatırım fırsatını yatırımcıların ayağına getiriyor.

 

Mehmet Babacan:

“Satış ofislerimizdeki yoğunluk her geçen gün artıyor”

Kampanya başladığı günden bu yana 105 dairenin satışını tamamlayarak 40 milyon TL’lik ciro elde ettiklerini açıklayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, konuya ilişkin şunları paylaştı:

 

 

Hükümetimizin özverili çabalarını takip ederek başlattığımız Ulusal Kampanya karşısında satış ofislerimizde başlayan yoğunluk her geçen gün artarak sürüyor. Hem yatırım hem de oturum odaklı olarak konut almak isteyen yatırımcılar tarafından projelerimize yönelik talepte ciddi bir artış söz konusu. Mevcut durumu geçen senenin mayıs ayı ile kıyasladığımızda satışlarımızda şimdiden yüzde 80’lik bir artış yaşandığını söyleyebiliriz. Bu durumun yılın 2’nci yarısındaki satışlarımıza, geçen yıla oranlayüzde 15-20 civarında bir artış olarak yansıyacağına inanıyoruz.

 

Ulusal Kampanya sayesinde yakın ve orta vadede konut almayı düşünen yatırımcınınciddi anlamda kazanç sağlayacağını kaydeden Babacan, şunları söyledi:

 

Mehmet Babacan:

“Türkiye Cumhuriyet tarihinde bir ilk”

“Yüzde 15 faiz indirimi, faiz oranının 0,98 e gerilemesi yüzde 15 bir sübvanse anlamına geliyor. Yüzde 20 de biz sektör temsilcileri olarak bir indirim sunuyoruz. Diğer taraftan KDV’den dolayı bir yüzde 10 ve tapu harçlarında yüzde 1 indirimle birlikte yatırımcı için ciddi bir fırsat sunmuş oluyoruz. Bir başka ifadeyle bir konutun fiyatını 3’te 1 oranında azalıyor. Her koşulda Türkiye Cumhuriyet tarihinde ilk defa çok yoğun bir indirim kampanyasıyla karşı karşıyayız. “

 

Mehmet Babacan:

“Yoğun satış dönemi yeni projeleri beraberinde getirecek”

Ulusal Kampanya ile birlikte sadece mevcut projelerin satışı odaklı bir hareketlilik yaşanmadığına yeni proje inşaatlarının da bu kampanya ile hız kazanacağına değinen Mehmet Babacan, “Bu kampanya ile hızlı bir şekilde mevcut projelerin satışları tamamlanacak. Böylece lansmana hazırlanan yeni konut projeleri daha erken bir tarihte konut alıcısıyla buluşacak. Yoğun satış dönemi yeni projeleri beraberinde getirecek. Ülkemizin yoğun bir şekilde nitelikle konuta ihtiyacı var. 2023 ve 2071 hedeflerimiz hala baki. Kampanyamız stokları eritip, sektörün canlanmasına ciddi etki yaratmanın yanı sıra sektörümüze yeni projeler kazandırmaya vesile olacak.” dedi.

 

ULUSAL KAMPANYADA YER ALAN PROJELER

Babacan Premium

Lokasyon: Beylikdüzü E-5 Üzeri

Konut adeti: 1010

Teslim Tarihi: İlk teslimler Ağustos 2018’de başlıyor

Kampanya kapsamında Peşin Satış M2 Fiyatı: 4.300 TL

 

Babacan Port Royal

Lokasyon: Küçükçekmece E-5 Üzeri

Konut adeti: 814

Teslim Tarihi: Eylül 2019

Kampanya kapsamında Peşin Satış M2 Fiyatı: 6.300 TL

 

Babacan Palace

Lokasyon: Beylikdüzü E-5 Üzeri

Konut adeti: 248

Teslim Tarihi: Hemen Teslim

Kampanya kapsamında Peşin Satış M2 Fiyatı: 3.900 TL

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »