herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Çivi Çakmanın Pratik ve Güvenli Yolu

Global inşaat endüstrisine ileri teknoloji çözümler ile yüksek katma değer sağlayan jenerik marka Hilti’nin yeni ürünlerinden Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası artık Türkiye pazarında. Hilti Türkiye’nin bu yıl piyasaya sunduğu Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası, inşaatlardaki ince işlerden kaba işlere, mekanik tesisat uygulamalarından çelik binalarda ana malzeme aparat montajına kadar birçok alanda güçlü bir performansla uygulama yapma imkânı sunuyor.

Tetik ve baskı güvenliği ile piston prensibi özellikleri sayesinde güvenli bir kullanım sunan Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası, metal gövdeye sahip olmasıyla da uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapı sergiliyor.
Kullanımının ve bakımının çok pratik olması sebebiyle tercih sebebi olan Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası, beton ve çeliğe ahşap sabitleme, elektrik kablo tavası ve havalandırma kanallarını sabitleme, asma tavan askı kancası aparatı sabitleme gibi uygulamaları güvenilir şekilde yapmayı mümkün kılıyor. Kompakt ve şık tasarımıyla da ilgi gören Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası, küçük ve ergonomik yapısıyla dar yerlerde de uygulama kolaylığı sağlıyor.
Darbelere dayanıklı sağlam gövdesi ve yüksek güvenlik özellikleriyle dikkat çeken Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası, inşaatlarda gerekli olabilecek her türlü uygulamaya uygun çözümler sunuyor.

 

logo

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »