herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler “Gizli Sürme Kapılar” ile Mekanlara Özel Çözümler

Mekana özel çözümler sunarak, yaşam alanlarını çok daha kullanışlı hale getiren Artella Ahşap Kapı Sistemleri, “gizli sürme kapılar” ile ortalama 8 metrekare fazladan kullanım alanı sağlıyor.

Son 10 yıldır, özellikle İstanbul’da 1+1 ve 2+1 şeklinde dairelerin daha fazla ön plana çıkmaya başlaması, yaşam alanlarını şekillendiren sektörleri de özel çözümler üretmeye yönlendiriyor. Markalı konut ve kentsel dönüşüm projelerine sunduğu kapı, mutfak ve banyo çözümleriyle Aslandağ Grubu, kendi markaları Artella Ahşap Kapı Sistemleri ile yaşam alanlarındaki dezavantajları ortadan kaldıracak inovatif ürünler geliştiriyor.

Kapı yüzünden kaybedilen yaşam alanlarını geri kazandırmak amacıyla “Gizli Sürme Kapılar”ı üreten Artella, ortalama 100 metrekare bir alana sahip evde yaklaşık 8 metrekare fazladan kullanım alanı yaratıyor. Yaşam alanlarına rahatlık ve fonksiyonellik getiren bu tasarım sayesinde kapının kullanılmadığı zaman duvar içerisinde gizli kalarak alan tasarrufu sağlıyor. Özellikle yer kazancının daha önemli olduğu banyo, mutfak, çamaşır odası, ardiye ve kiler gibi yerler için…

Açılıp kapanması son derece sessiz ve kolay olan bu kapılar, konutların yanısıra restoran, otel, ofis vb. birimlerde de kullanılabiliyor. Kendine özel geliştirilen “kilit ve kulp sistemleri” ile kolayca kilitleniyor ve kapı açıldığında kilit sistemi ve kulplar kapıyla beraber duvar içerisinde kayboluyor.

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »