herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Kale Anahtarcılar Kulübü Bir Yaşında!

Türkiye’de güvenliğin lideri Kale Kilit’in, anahtarcıları bir çatı altında birleştirmek amacıyla kurduğu “Kale Anahtarcılar Kulübü” bir yılı geride bıraktı.  Türkiye genelinde yüzlerce anahtarcının üye olduğu kulüp, sektörde bir ilke imza atarken anahtarcılık alanında sosyal bir network oluşturdu.

 GALA YEMEĞİ

Türkiye’de mekânların tam kapsam güvenlik sağlayıcısı Kale Kilit’in, iş ortaklarını bir çatı altında toplamak hedefi çerçevesinde kurduğu “Kale Anahtarcılar Kulübü” birinci yaşını kutladı. Sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla yıllardır ürün, hizmet ve çözümler geliştiren Kale Kilit’in, Türkiye geneli anahtarcıların katılımıyla kurduğu Anahtarcılar Kulübü, sektörü daha kurumsal bir yapıya doğru yönlendirmeyi başardı. Henüz bir yıllık bir kulüp olmasına rağmen Türkiye genelinde 300’den fazla anahtarcıyı tek çatı altında topladı.

Sektörde bir ilk olan Kale AnahtaCEYHUN YILMAZrcılar Kulübü, birinci yılını 12-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında Wyndham Grand Otel’de gerçekleştirilen etkinlikle kutladı.

Kale Anahtarcılar Kulübü’nün birinci yılı kutlamaları, ünlü sunucu Ceyhun Yılmaz’ın yaptığı şovlarla renklendi. Gecenin sonunda ise Anahtarcılar Kulübü’nün 1.yıl  ‘en’lerine plaketler verildi.  ‘En’lerin ödülleri;  En Çok Ürün Satan Üye, En Nitelikli Ürün Satan Üye, En Sosyal Üye, Kale Alarm’a En Çok Yönlendirme Yapan Üye olmak üzere dört ayrı kategoride kulüp üyelerine sunuldu.

kale_anahtarcilar_son

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »