herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Kalekim, ‘İZOSEAL’ İle Su Yalıtımında Mükemmel Çözümler Sunuyor

Yapı kimyasalları sektörünün öncü firması Kalekim, su ile temas eden yapılarda güvenle kullanılabilen çimento esaslı kristalize su yalıtım harcı izoseal ile binaları koruma altına alıyor.

Yapı kimyasalları alanında en iyi ürün, en iyi çözüm ve en iyi uygulamayı sunan Kalekim; su basıncına karşı yüksek dayanıklılık sergileyen ve hem negatif hem de pozitif yönden su yalıtımında kullanılabilen İZOSEAL ile binalarda kapsamlı çözümler sunuyor. Kristalize su yalıtım harcı İZOSEAL, çeşitli yollarla nüfuz ettiği yapıların güvenliğini tehdit eden su ve nem gibi olumsuz faktörleri sorun olmaktan çıkarıyor.

İzoseal, betona işleyerek su geçirimsizlik sağlıyor; bodrum, temel, perde duvar, havuz, su deposu, asansör kuyusu ile banyo, duş ve tuvalet gibi ıslak hacimlerin yanı sıra tünel, köprü, yeraltı garaj ve depolarında rahatlıkla uygulanabiliyor. Ayrıca içme suyu depolarında da güvenle kullanılabiliyor.

Çimento esaslı ve kapiler etkili kristalize su yalıtım harcı izoseal, yapısal olarak sağlam tüm beton yüzeylerin yalıtımında kullanılabiliyor. Negatif ve pozitif su basıncına karşı mükemmel dayanımıyla, betonun nefes almasını ve tamamen kurumasını sağlıyor. Betonarme yapının donatısının korozyona karşı korunmasını da sağlarken, aynı zamanda basınç mukavemetini de artırıyor.

Toprak altında kalan ve sürekli su ile temas eden yapılarda özellikle tercih edilen izoseal ile suyun geldiği yönün tersinden de su yalıtımı yapılabiliyor. Örneğin betonarme perdelerle çevrili bodrum katına dışarıdan gelen suyun yalıtımı, içeriden yapılan uygulama ile sağlanabiliyor.

Fırça veya sprey ile her yönden uygulama kolaylığı sağlayarak hızlı ve ekonomik çözüm sunan izoseal ile uygulama yapılan yüzey zarar görse dahi betonun su geçirmezliği bozulmuyor. Ayrıca uygulama yapılan yüzeyin tuğla, ısı yalıtım levhası gibi malzemelerle korunmasına da gerek kalmıyor.

 

 

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »