herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler “Laminat Parke Usta Seminerleri”nin Yeni Durakları Trabzon ve Erzurum Oldu

Kastamonu Entegre’nin parke ustalarına yönelik yurt çapında sürdürdüğü “Laminat Parke Usta Seminerleri”nin yeni durakları Trabzon ve Erzurum kentleri oldu. Yıl sonuna kadar devam edecek seminerlerde hedef, daha çok parke ustasına ulaşarak, sektöre yönelik kalifiye eleman sayısında artış sağlamak.

Kastamonu Entegre, son kullanıcı ile aralarındaki en önemli köprülerden biri olan parke ustalarına, gelişen teknoloji ve yenilenen ürünlere yönelik uygulamalı eğitimlere öncülük etmeye devam ediyor. “Laminat Parke Usta Seminerleri”ni ülkenin dört bir yanına yayarak, sektörüne benzersiz bir hizmet sunan şirket, kalifiye usta sayısını arttırmayı hedefliyor.

Kalite süreçlerinin iyileştirilmesinden parke uygulamasında dikkat edilmesi gereken noktalara kadar pek çok konuda değerli bilgiler içeren eğitimler, teorik bilgilerin verilmesinin ardından uygulamalı eğitimle devam ediyor. Sürpriz hediyelerin verildiği eğitim sonunda, yapılan sınavda başarılı olan katılımcılar, sertifika ve usta kartı sahibi oluyor.

Geçtiğimiz sene seminerlerin büyük ilgi topladığını vurgulayan ve gördükleri ilgiden memnuniyetlerini belirten Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, “Eğitimlerimiz geçtiğimiz sene yaklaşık 2000 kişiye ulaştı. Bu sene bu rakamı artırarak daha fazla ustaya ulaşmayı hedefliyoruz. Önümüzde yıllarda da gerçekleştireceğimiz eğitimler ile kalifiye usta yetiştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

 

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »