herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler REHAU’nun yeni terapi yöntemi #REHAUTHERAPY ile daha huzurlu evler

REHAU’nun yeni terapi yöntemi #REHAUTHERAPY ile daha huzurlu evler

İnşaat, otomotiv ve endüstri alanlarında polimer bazlı çözümler sunan lider sistem üreticisi REHAU, son tüketicilere yönelik olarak #REHAUTHERAPY temasıyla dijital pazarlama kampanyası başlattı. ‘‘REHAU fark yaratıyor’’ sloganı altında uluslararası düzeyde güçlenen marka, kampanyasını RAUTITAN kullanım suyu sistemi, REHAU yerden ısıtma ve RELAZZO teras zemin kaplamalarına ilişkin eğlenceli video kliplerle destekliyor.

Yüksek kaliteli kullanım suyu sistemleri, yerden ısıtma sistemleri ve teras zemin kaplama imalatçısı olarak uzun yıllar boyunca pek çok piyasada ve sektörde yer edinen REHAU, şimdi de #REHAUTHERAPY adı verilen yeni bir pazarlama kampanyası başlattı.

‘REHAU fark yaratıyor’ sloganı altında markayı güçlendirmek, müşterileri ve iş ortaklarına nihai müşterilerle iletişime geçmeleri için ek bir yöntem sunan REHAU, RAUTITAN kullanım suyu sistemi, REHAU yerden ısıtma ve RELAZZO teras zemin kaplamalarına ilişkin beş kısa, eğlenceli video ile iletişimini başlattı. YouTube ve Facebook olmak üzere popüler sosyal medya kanalları ile aynı zamanda yaygın arama motorları üzerinde yürütülen kampanya kapsamında; #REHAUTHERAPY‘e ilişkin tüm bilgilere, video kliplerin de desteğiyle REHAU’nun web sayfasından ulaşılabiliyor.

“Daha iyi hisset, daha iyi yaşa”

“Daha iyi hisset, daha iyi yaşa” mottosuna odaklanan dijital pazarlama kampanyasında RAUTITAN kullanım suyu sistemlerinin, REHAU yerden ısıtma ve RELAZZO teras zemin kaplamalarının ‘‘REHAU ile daha iyi hissedin, daha iyi yaşayın’’ prensibine göre her türlü evi nasıl çok daha verimli, çok daha sağlıklı ve çok daha güzel hale getirebileceği eğlenceli bir şekilde gösteriliyor. RAUTITAN kullanım suyu sistemi ile binanın her yerinde sürekli olarak yüksek kullanım suyu kalitesi elde edilmesi; REHAU yerden ısıtma sistemleri ile yaşam alanında tasarruf sağlanması, konforlu sıcaklıklar ve ısıtma enerjisi tasarrufu elde edilmesi ve dayanıklı RELAZZO teras zemin kaplamaları ile bireysel tasarım alternatifleri oluşturulması da kampanya kapsamında odaklanılan diğer konular olarak öne çıkıyor.

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »