herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Schtec Sektöre Yatırım Yapmaya Devam Ediyor… Schtec Makine Genel Müdürü Ertuğrul...

2013 yılı Ağustos ayında, 500 m2 ile başladığımız üretim alanımızı yeni yerimizle birlikte toplamda 8.000 m2 ye çıkarmış olduk. Son iki yılda gerçekleştirdiği Profil İşleme Merkezi ve Dört Köşe Kaynak CNC Köşe Temizleme Hattı satışlarıyla sektörde Ülkemizin en hızlı yükseliş yapan 1. Firması olduk.

Sektöre yatırım yapmayı ilke edinen firmamız, gelişime ve büyümeye açık vizyonuyla çözüm ortağı olduğu firmalarla sürdürülebilir bir büyüme hedefliyor.

Türkiye’de, en çok Profil İşleme ve Kesim Merkezi satışını gerçekleştiren firmalar arasında olmaktan hem mutluluk, hem de önemli bir sorumluluk duymaktayız.

İhracat pazarları Schtec için kurulduğu günden itibaren çok önemli bir konu; bugün Almanya, Rusya, Ukrayna, BDT Ülkeleri, Körfez Ülkeleri, Balkanlar, İspanya, Belçika, Macaristan, Kanada, İtalya, Cezayir ve Güney Amerika ülkelerinde faaliyetlerimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Günden güne, istikrarlı ve kararlı büyümesine devam eden Schtec bünyesine baktığımızda, bugün için mevcut çalışan sayımız yaklaşık 90 kişi olup, ayrıca 10 kişilik tecrübeli servis ekibimiz Schtec’e olduğu gibi, diğer makine firmalarının makinelerine de servis hizmeti gerçekleştirebilmektedir.

Müşteri memnuniyetinin öncelikli ilke edinildiği çalışma sistemimiz ile ihracat pazarlarında da yükselen bir satış grafiği ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

2018 yılında, en önemli hedefimiz kendimizi aşmaktır. Firma yetkililerimiz, kendileriyle yarışın her zaman motivasyon kaynağı olduğunu düşünmektedir.

Firmamız yeni yatırımları, üretim parkuruna katmış olduğu yeni makine grupları ile sektöre daha geniş bir alanda, sürdürülebilir bir bakış açısıyla hizmet vermeyi hedefliyor ve uzun yıllar sektörün hizmetinde sektörle büyümeyi amaç ediniyor.

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »