Home Haberler Hilti Türkiye Mağazalarında Konsept Değiştiriyor 

İnşaat endüstrisinin inovatif markası Hilti, yenilikçi ruhunu mağazalarına da yansıtıyor

 

04-red-one-bw İnşaat endüstrisinin global jenerik markası Hilti, farklı iş kollarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek ve uygulama yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla markasının yenilikçi ve inovatif yapısına paralel olarak Türkiye’deki mağazalarının konseptini değiştiriyor.Haziran ayında yeni yerinde açılışını yaptığı İzmir Hilti Center’ın ardından şimdi de Ankara mağazasını yenileyen Hilti Türkiye, yeni konseptini 2015 yılında İstanbul Karaköy ve Adana mağazalarının yeni lokasyonunda da uygulayacak. 3 katlı ve 210 metrekarelik alana sahip İzmir Hilti Center’ın 70 metrekaresini showroom, 70 metrekaresini ise demo alanı olarak düzenleyen Hilti Türkiye, Ankara Hilti Center’ın da 60 metrekarelik alanını tamamen müşterilerine yönelik bir demo alanına dönüştürdü.

Yeni Hilti Center’larda demo alanı büyüyorHilti Turkiye ve Orta Asya Genel Muduru Mehmetcik Kalay-1

Müşterilerine, mağ azalarını ziyaret ettiklerinde daha verimli zaman geçirmelerini sağlayarak en faydalı bilgiyi en kısa sürede vermeyi hedeflediklerini belirten Hilti Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Mehmetçik Kalay, “Hilti olarak farklı iş kollarında farklı müşterilerimize çok çeşitli ürünler ve çözümler sunuyoruz. Amacımız mağazamıza gelen müşterilerimizi onların ihtiyaçlarına yönelik bilgi ve uygulamalarla donatmak. Ankara Hilti Center’da en büyük değişikliğimiz, yaklaşık 60 metrekare olan bir katı tamamen demo alanı olarak tasarlamamız oldu. Müşterilerimiz mağazamızı ziyaret ettiğinde, kendi iş kollarına yönelik demo standlarımızda satın almak istedikleri ürünü birebir uygulama ve deneme fırsatına sahip oluyor. Aynı konsepti İzmir mağazamızda da uygulamıştık ve diğer Hilti Center’larda da uygulayacağız.” diye konuştu.

4 katlı Ankara Hilti Center’ın hilti002bir katı toplantı ve seminer salonu oldu

En kalabalık satış ekibine sahip olan Ankara bölgesindeki çalışanlarının çalışma ortamlarında da iyileştirmeler yaptıklarını anlatan Mehmetçik Kalay, “Hem iç toplantılarımız hem de müşterilerimiz ile mağazamızda yapacağımız toplantı ve seminerler için 4 katlı olan mağazamızın bir katını tamamen toplantı katı olarak tasarladık. Mühendislik ekibimiz tarafından verilen seminerlerimizin bir bölümünü bu alanda yapmayı planlıyoruz.” dedi.

2015’te İstanbul Karaköy ve Adana Hilti Center da yenilenecek

İstanbul’da biri Anadolu Yakası’nda Maltepe‘de, diğeri Avrupa Yakası’nda Karaköy’de olmak üzere 2, Ankara, İzmir ve Adana’da ise birer mağazası bulunan Hilti Türkiye, 2015 yılında İstanbul Karaköy ve Adana’daki Hilti Center‘ları da yeni yerlerinde yeni konseptleriyle tasarlamaya hazırlanıyor.

hilti logo

Translate »