herofis LIJI abt abt abt
abt abt
abt abt doper
Home Haberler 3M’den Endüstriyel Çözümler Platformu ile Sektöre Büyük Katkı  

İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi binlerce ürün geliştiren 3M’in müşteri iç görülerini dinleyerek hayata geçirdiği 3Mendustriyelcozumler.com sitesinde, uygulama ve üretim süreçlerinde karşılaşılan temel sorunlar ve bu sorunlara getirilecek çözümler yer alıyor. Sürekli geliştirilen, yeni ürünler ve çözümlerle zenginleştirilen dinamik bir içerik sunan platform, 3M’in çözüm ortağı kimliğini ön plana çıkarıyor.

Yüz on yılı aşkın süredir yeni fikirler geliştiren ve bu fikirleri maskeleme bantları gibi dâhiyane ürünlere dönüştüren 3M, pek çok farklı sektörün endüstriyel uygulamaları için özel tasarlanmış bantlar, yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve sabitleyici çözümler geliştiriyor. 3M, müşterilerine daha yakın olma stratejisi doğrultusunda, pazarlama, satış ve teknik ekiplerinin ortak çalışması ile, müşteri iç görülerini dinleyerek yeni bir projeyi hayata geçirdi. “Endüstriyel Çözümler” adlı bu proje, 3M müşterilerinin çalıştıkları uygulamalarda ve üretim süreçlerinde karşılaştıkları temel sorunları ve bu sorunlara getirilecek çözümleri içeriyor.

3Mendustriyelcozumler.com sürekli gelişen dinamik bir içeriğe sahip

3M’in müşterilerinden gelen geri bildirimlerle sürekli geliştirdiği, yeni ürünler ve çözümlerle zenginleştirdiği dinamik bir içeriğe sahip olan platform, 3M’in çözüm ortağı kimliğini ön plana çıkarıyor. 3M Endüstriyel İş Kolu’nun sunduğu çözümleri ortak bir platformda birleştiren 3Mendustriyelcozumler.com sitesinde, farklı sektörlerde çalışan profesyonellerin iş süreçlerinde karşılaştıkları zorluklar ortaya konuluyor. Bu sorunların çözümleri anlatılırken, videolar ve uygulama resimleri kullanarak doyurucu ve ilgi çekici bir içerik sunuluyor.3M_Logo_RGB_13mm

Translate »