herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler ÇATIDER, Çatı Dünyasının En Büyük Buluşmasında Türk Bayrağını Dalgalandırdı

Almanya’nın Stutgart şehrinde 86 ülkeden çok sayıda kuruluş ve ziyaretçiyi buluşturan Uluslararası Çatı ve Ahşap Fuarı 2016’da Türkiye’yi temsil eden Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER), yoğun ilgi gördü.

35gz5dfg-1456906175İki yılda bir düzenlenen Uluslararası Çatı ve Ahşap Fuarı, ziyaretçilere yeni teknoloji, uygulama ve ürünler hakkında bilgi sahibi olma imkanı sunarken, katılımcılara da sektör temsilcileri ve meslektaşlarıyla bilgi alışverişinde bulunma, görüşme ve konferanslara katılım olanakları sağlıyor. Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER), Stuttgart’ta düzenlenen Uluslararası Çatı ve Ahşap Fuarı 2016’ya (DACH+HOLZ International) katıldı. Avrupa ülkeleri, ABD ve Çin’in de yer aldığı 86 ülkeden çatı ve ahşap sektörlerinin en büyük kuruluşlarının yanı sıra binlerce ziyaretçinin katıldığı fuar, ÇATIDER ve Türkiye adına çok başarılı bir tanıtım fırsatı oldu.Almanya’nın Stutgart şehrinde 86 ülkeden çok sayıda kuruluş ve ziyaretçiyi buluşturan Uluslararası Çatı ve Ahşap Fuarı 2016’da Türkiye’yi temsil eden Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER), yoğun ilgi gördü. ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı M. Nazım Yavuz, “Uluslararası Çatıcılık Federasyonu (IFD) üyeliğimizin ikinci yılında katıldığımız ve sektörün dünyadaki en güçlü temsilcilerinin yer aldığı fuarda gördüğümüz ilgiden gurur duyduk. Türk bayrağını fuar girişine astırarak, ülke tanıtımıma da katkıda bulunduk. Katılımımız özel anonslarla duyuruldu. Sektörümüzün dünya çapındaki en önemli buluşmalarından biri olan fuarda, Türkiye çatı sektörünü güçlü bir şekilde temsil ettik” dedi.

“Yeni teknoloji ve fikirlere odaklandık”

Fuarın son yıllarda hızla büyüyerek global bir kimliğe bürünen Türk çatı sektörü için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirten ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı M. Nazım Yavuz, şunları söyledi: “Sektörümüz açısından çok önemli bir buluşma platformu olan fuara, tüm çatı dernekleri katılıyor ve önemli kararlar alınıyor. Sanayi forumu olmasının ötesinde katılımcılar için bilgi platformu ve yenilikleri görebilecekleri bir sergi sarayı niteliği de taşıyor. Fuarın bu yılki odak noktaları arasında ‘yeni ürünler hakkında bilgi’, ‘genel piyasa yönelimi’ ve ‘eğitim’ konuları yer aldı. Fuar, bizim için yenilikleri takip etmek, farklı ülkelerden dernek yöneticileri ile tanışmak, fikir alışverişlerinde bulunmak ve ticaret için çok değerliydi.”

Çatı dünyasının önde gelen temsilcileriyle görüşme 

Yavuz, fuarda İFD (International Federation For The Roofing Trade)Başkanı Michal Olszewski, Alman Çatı Ticaret Merkezi Derneği Başkanı (ZVDH) Karl-Heinz Schneider, Çin Ulusal Yapı Yalıtım Derneği Başkanı (CWA) Zhu Donqing ve ABD CAE, NRCA (Milli Çatı Müteahhitler Birliği) CEO’su William A. Good ile biraraya geldi.

indir

 

 

Translate »