Home Haberler Çimsa’nın İş Ortakları Buluşması gerçekleşti

Çimsa’nın İş Ortakları Buluşması, 160 iş ortağının katılımıyla gerçekleştirildi. Çimsa Genel Müdürü Nevra Özhatay, “Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada Çimsa markasını daha da güçlendirmek için çalışıyoruz” dedi.

Çimento ve yapı malzemeleri sektöründe 40 yılı aşkın süredir fark yaratan çalışmalara imza atan ÇİMSA’nın İş Ortakları Buluşması, 5 Kasım Çarşamba günü Kozyatağı Hilton Oteli’nde gerçekleştirildi. 160 iş ortağının katılımıyla gerçekleştirilen buluşmada, katkı ve desteklerinden dolayı 45 iş ortağına plaket verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Çimsa Genel Müdürü Nevra Özhatay, çimento sektörünün, birbiri ardına gerçekleştirilen konut, AVM gibi büyük inşaat projeleri, dev altyapı yatırımlarının yanı sıra hız kazanan kentsel dönüşüm sayesinde büyümesini sürdürdüğünü vurguladı. Buna bağlı olarak Çimsa’nın müşteri memnuniyetine öncelik verdiğini belirtenÖzhatay, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel ürün ve hizmetler geliştiriyoruz, sadece iç pazarla kalmayıp dünyanın geniş bir coğrafyasında 61’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Dünyada ve Türkiye’de Çimsa’yı daha da güçlendirmek için çalışıyoruz” dedi.

Çimsa’nın sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk duyduğunu söyleyen Özhatay, “Çimsa olarak, tüm faaliyetlerimizin odak noktasında ‘insan’ bulunmaktadır. Bunun için yenilikçi ürünler üretiyoruz. Çünkü gelecek nesillere yakışır binalar ve yaşam alanları yapılmasını istiyoruz.Türkiye’nin dört bir yanında hızla yükselen prestijli projelere iş ortağı olarak katkıda bulunma isteğimiz de bu anlayışımızın bir parçası. Hedefimiz, yaşam kalitesini artıran ürünler ve iş ortaklarımıza sunacağımız çözüm ve hizmetlerin iyileştirilmesi konusunda çalışmalar yapmaktır” şeklinde konuştu.

Özhatay ayrıca şunları ekledi: “Rekabet koşullarının ve müşteri beklentilerinin sürekli değişimi, aslında yeni fırsatlar yaratıyor. Biz bu rekabetten ve değişen müşteri beklentilerinden besleniyoruz. Tüm bu gelişmeleri, gelecek nesillerin ihtiyacı olan yaşam alanları ve gerekli altyapının tesisi için değerlendiriyoruz. Her türlü durum ve şartta, tüm zorlukların üstesinden gelmemizi sağlayan esnek bir çalışma modeline sahibiz.”cimsa_logo

Translate »