Home Haberler HÄFELE, GELİŞEN KENTLER ZİRVESİ’NDEYDİ!

Hilmi Uytun_1Siyaset, ekonomi ve Kayseri’nin iş dünyasının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği GYODER’in düzenlediği 6.Gelişen Kentler Zirvesi 04-05 Eylül 2014 tarihlerinde gerçekleşti.

Häfele’nin Mutlu Mekan Sponsorluğunda, Kayseri Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen zirveye GYODER Başkanı Aziz Torun, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce de konuşmacı olarak katıldılar.

Türkiye’nin potansiyeli yüksek kentlerini ve bölgelerini, bu kentlerdeki gayrimenkul yatırım fırsatlarını ön plana çıkarmak amacıyla hayata geçirilen zirvede sektör temsilcileri yatırım fırsatları ile buluştu; Kayseri’nin ekonomik ve demografik yapısının incelenerek, şehrin gayrimenkul sektörü, konut, ticari, turizm, sanayi ve lojistik başlıkları altında ele alındı.
90 yıllık deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve19695-2 geliştirilen ürünler sunan Häfele, İstanbul Dudullu’da bulunan merkez mağaza ve stok alanlarını içeren tesisleri ve yurt çapında konumlanan franchise mağazalarıyla iş ortaklarına ve son tüketiciye daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor. Türkiye pazarında mobilya, kapı aksesuar ve donanım alanlarında hizmet veren Häfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 100 binin üzerinde farklı üründen oluşan geniş yelpazesiyle iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunuyor.

hafele

Translate »