Home Haberler Işıklar Isı Yalıtım Sistemleri

Enerji TasarrufuBaskı

Işıklar Isı Yalıtım Sistemleri; yazın dışardaki sıcak havayı içeriye, içerdeki soğuk havayı dışarı çıkarmıyor. Kışın ise dışardaki soğuk havanın içeriye, içerdeki sıcak havanın da dışarı çıkmasını engelleyerek ısıtma ve soğutma için harcanan enerji miktarını azaltıyor. Binalarda %50-60 oranında enerji tasarrufu sağlıyor. Isı yalıtımına yapılan harcamanın 2-3 yıl içinde geri dönüşümü gerçekleşiyor.

Estetik Görünüm
Işıklar ısı yalıtım plağının üzerine uygulanan Işıklar klinker kaplama tuğlaları alternatif renk ve doku yüzeyleri ile bina cephelerine estetik görünüm sağlıyor. Farklı renk ve doku seçenekleri ile Işıklar Kaplama Tuğlaları binaların yüzeyinde estetik cepheler oluşturd uğu gibi mimari beklentilere de cevap veriyor.

Uzun Ömürlü
Sistemin son kat malzemesi olarak kullanılan Işıklar Kaplama Tuğlaları doğal hammaddelerden üretiliyor. Dona, yağmura, vb. her türlü hava koşullarına dayanıklı olan ürün, bina ömrü boyunca kullanılıyor.

Nefuygulama.jpges Alan Binalar
Hem ısı plağı olarak kullanılan EPS (beyaz/karbonlu), hem de Işıklar Kaplama tuğlaları nefes alan malzemelerdir. Nem oluşan banyo, mutfak gibi alanlarda küflenmenin oluşmasını zorlaştırarak nefes alan konforlu yaşam alanları sunuyor.

Bakım Onarım Gerektirmiyor
Isı transferlerinden ve termal gerilmeden kaynaklanan rutubet, küf ve dökülmeleri önleyerek bakım ve onarım maliyetlerini azaltıyor. Yapıların cephelerinde bulunan duvar, kolon, çelik konstrüksiyon bölümleri koruyan Işıklar Isı Yalıtım Sistemleri yapıların daha sağlıklı ve uzun yıllar ayakta kalmasını sağlıyor.

Konfor
Yapılarda su ve ısı yalıtımı sağlayarak konutlarda konforlu ve huzurlu bir yaşam ortamı meydana getiriyor.ısıklar

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »