Home Haberler PakDoor İle Kalite ve Şıklık Ön Planda

Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan Pakpen, yaşam alanlarına değer katmak isteyenlere özel kapı alternatifleri sunmaya devam ediyor. Pakpen’in kapı üretimi gerçekleştirdiği markası PakDoor, ürünlerinde özgün çizgileri ve yalın formuyla dikkat çekerken, konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor.

Pakpen AŞ çatısı altında üretilen PakDoor PVC Kompozit İç Kapı Sistemleri, dokuz farklı modeli ile kullanıcılarına tasarruf, şıklık ve konforu bir arada sunuyor. Günün trendlerine göre kendisini sürekli yenileyen PakDoor çevre dostu kapılarla, su ve neme karşı dayanıklılığın yanı sıra ses ve ısı yalıtımı da sağlanıyor. Kapılar ayrıca, darbeye, çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklılığı ile fark yaratıyor. Sade, yalın ve minimalist yapısıyla dikkat çeken PakDoor modelleri, her türlü ıslak zeminde zarar görmeden uzun yıllar kullanılabiliyor.

Kapıda 25 yıllık garanti

Türkiye’de, kapı üretiminde ilk kez EPS yalıtım malzemesi kullanılan PakDoor, verdiği 25 yıl garanti ile de dikkat çekiyor. Fabrikasında yaptığı alt yapı yatırımlarıyla üretim kapasitesini artıran Pakpen, PakDoor markası ile, robotik üretim sistemleri ile günde bin adet kompozit oda kapısı üretebiliyor. Hızlı teslimat ve kolay montaj avantajları da sağlayan PakDoor ürünleri, turizm sektöründe kazandığı beğenisini ise her geçen gün artırıyor. Şirket, Balıkesir Kuzuluk Kaplıcaları ile birlikte Kayseri Lifos Otel’in de tercihi oldu.

PakDoor, Nova, Antaras, Layra, Vega, Electra, Sirius, Atlas, Truva ve Hidra modelleriyle, günün trendleri paralelinde yenilenerek, şıklığı yaşam alanlarıyla bütünleştiriyor. PakDoor, sekiz ayrı renk seçeneğiyle de her zevke ve dekorasyona uygun çözümler sunuyor.

Pencerelerle yüzde 40 tasarruf mümkün

Pakpen, 1989’dan bu yana PVC kapı-pencere-panjur ve kepenk sistemleri üretiyor. Türkiye’nin dört bir yanında tercih edilen Pakpen ürünleri, yurtdışında ise 50 ülkeye ihraç ediliyor. Üretimini yaptığı Optimal, Global, Oval, Sürme, Royal ve İdeal serileri pencerede her mevsim ve iklim koşullarına uygun seçenekler sunan Pakpen, ısı yalıtımlı pencereleri ile müşterilerine, yüzde 40’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Soğuğu ve sıcağı dışarıda tutması, renklerinin yıllarca solmaması, kolayca temizlenebilmesi ve ses izolasyonu ile Pakpen, AB normlarında CE belgeli olarak ürettiği pencereleri ile huzur, kalite ve estetiği bir arada sağlıyor.

9583d1dc92184307a3f8dc7685543fd2-480x268

Translate »