Home Haberler Duyurular R+T Turkey 2015 Almanya’da Tanıtılacak

12-15 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi-CNR Expo’ da 2.si düzenlenecek olan R+T Turkey 2015 ”Panjur, Tente, Kapı Geçiş Sistemleri ve Güneşten Koruma Sistemleri Fuarı” nın uluslararası tanıtımının önemli bir ayağı Almanya fuarında gerçekleşecek.

Messe Stuttgart tarafından üç yılda bir organize edilen Stuttgart R+T fuarında, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere ve katılımcılara R+T Turkey 2015 ile ilgili bilgiler verilecek, fuar tanıtım broşürleri ve davetiyeleri dağıtılacak.

2013 yılında ilki düzenlenen R+T Turkey fuarında, 82 ülkeden gelen uluslararası ziyaretçi sayısının daha da arttırılması hedeflenmektedir. Ayrıca fuarın dünya üzerinde bilinirliğinin arttırılması için R+T’nin uluslararası ağı kullanılarak çeşitli faaliyetler yürütülmektedir. Bu faaliyetlerin en önemlilerinden birisi olan R+T’nin 50.yılına özel uluslararası basın konferansı 16 Ekim 2014 tarihinde İstanbul’da gerçekleşmiştir.

Panjurlar, tente, kapı-geçiş sistemleri ve güneşten koruma sistemlerine yönelik ilk özel mesleki fuar olan R+T Turkey  iki yılda bir olmak üzere sözü edilen sektörlerdeki kilit öneme sahip aktörleri buluşturmaya devam edecektir.

R+T Turkey, Bundesverband Rollladen + Sonnenschutz e.V. (Panjurlar ve Güneşten Koruma Üreticileri Federal Birliği) ,BVT – Verband Tore (Kapı İmalatçıları ve Tedarikçileri Federasyonu), ITRS e.V. (Teknik Tekstil Ürünleri –Panjurlar – Güneş Perdeleri Sanayi Birliği )

TBÜD (Tente, Branda, Şemsiye ve Membran Üreticileri Derneği) KOSGEB (T.C Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme  ve Destekleme  İdaresi Başkanlığı)  tarafından desteklenmektedir.rtbanner

 

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »