herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Şişecam Düzcam, Isıcam Sistemleri Yetkili Üreticileriyle Odessa’da Biraraya Geldi

Şişecam Düzcam, Isıcam Yetkili Üreticileri ile 2016 yılı içinde hayata geçirdiği projelerin sonuçlarını paylaşmak, 2017 hedeflerini aktarmak ve motivasyonu artırmak üzere Odessa-Ukrayna’da bir araya geldi.

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren dünyanın en büyük düzcam üreticilerinden Şişecam Düzcam, Isıcam Yetkili Üreticileri ile Odessa’da bir araya geldi. Odessa Ukrayna’da; Isıcam Yetkili Üreticileri ile önceki çalıştaylarda birlikte geliştirilen stratejiler,  hayata geçirilen ve sektöre ses getiren yenilikler paylaşıldı.

Şişecam Düzcam yöneticilerinin; inşaat sektöründeki gelişmeleri, fırsatları, Isıcam Kumbara Kart Kulübünü, Isıcam Seçim Sihirbazı uygulamasını ve saha ekibi ziyaretlerinin pazardaki olumlu yansımalarını paylaştığı toplantılarda, dijital dönüşüm projesi kapsamında yenilenen Şişecam Düzcam ve Isıcam web sitelerinin, yeni bir uygulama olarak kioskların aktarıldığı sunumlar, Isıcam Yetkili Üreticileri tarafından ilgiyle karşılandı.

Toplantı, Türkiye Basketbol Milli Takımları ve Fenerbahçe Basketbol Takımı Teknik Direktörlüğü de yapmış olan Çetin Yılmaz’ın, büyük ve güçlü bir takım olmanın başarıya giden yoldaki etkisi hakkındaki konuşmasıyla devam etti.

Şişecam Topluluğu Düzcam Grubu Başkanı Dr. Reha Akçakaya geçmişteki başarıların, birlikte oluşturulan güçlü hedefler ve stratejiler ile daha yukarılara taşınacağı mesajını verdi.

Toplantının sonunda her yıl olduğu gibi bu yıl da faaliyetleri ile ön plana çıkan yetkili üreticiler plaketlerini aldılar.

Birlik ve beraberliğin pekiştiği toplantının ardından Odessa’nın doğal ve kültürel güzelliklerinden yararlanan Isıcam Yetkili Üreticileri, memnuniyetlerini dile getirerek ve nitelikli cam satışlarını artırma hedefiyle Türkiye’ye döndüler.1475658152_sisecam_duzcam_logo

Translate »