Home Haberler Somfy Güneş Sensörleri İle Yaşam Alanınız Yazın Gölgede

Güneş, hayatımıza enerji katıyor ancak özellikle yazın bazı günlerde biraz fazla bunaltıcı da olabiliyor. Böyle zamanlarda birçok insan çareyi bir tentenin gölgesine sığınmakta buluyor. Ev otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy; tente, panjur ve jaluzilere monte edilebilen güneş sensörleri ile size ihtiyaç duyduğunuz anda gölge konforu sağlıyor.

Güneş ışınları özellikle yazın sıcak günlerinde hayat konforunu olumsuz etkiliyor. Aynı şekilde mobilyalarınızın ve diğer eşyalarınızın da renklerinin solmasına ve zarar görmesine neden olabiliyor. Somfy’nin güneşli günlerde devreye giren güneş sensörleri, optimum bir sıcaklık sağlamak için otomatik şekilde tentenizi açıyor. Böylece evinizin içini, mobilyalarınızı ya da bahçedeki çiçeklerinizi direkt güneş ışınlarından ve sıcaklıktan koruyor. Somfy Sunis WireFree RTS Kablosuz Güneş Sensörü %100 bağımsız olarak çalışıyor. Güneş çıktığında tentenizi otomatik olarak açarak sizi güneş ışınlarından koruyor. Gölge serinliğinden zahmetsizce yararlanmanızı sağlıyor. Yatay tenteler, dikey jaluziler, jaluziler ya da panjurlarda da kullanılabilen ürün fotovoltaik pille çalışıyor. Somfy’nin Sunis Indoor WireFree RTS Kablosuz İç Mekan Güneş Sensörü ise güneş yoğunluğuna göre panjur ve perdelerinizi otomatik olarak indirip kaldırıyor. Pil ile çalışan ürün, mükemmel güç tasarrufu da sağlıyor. Sessizliği ile de fark yaratmayı başarıyor.

Somfy, ayrıca uzaktan kumanda teknolojisine sahip otomatik ve motorlu tentelerle de size güzel bir havada gönlünüzce dinlenme ve hayatın tadını doyasıya çıkarma fırsatı sunuyor. Somfy ürünleri Avrupa Güvenlik Standartları’na uygun olarak üretiliyor. Zorlu iklim koşullarında binlerce kullanım periyodu gerçekleştirecek şekilde tasarlanıyor ve test ediliyor.Logo_Somfy

 

 

Translate »