Home Haberler Trakya Cam, Yine Yılın Cephe Malzemesinde Rakipsiz

Türkiye’nin lider düzcam üreticisi Trakya Cam, bu yıl dördüncüsü düzenlenen ‘2014 Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’nde ‘Isıcam Sinerji T’ ürünüyle ‘Yılın Cephe Malzemesi’ ödülüne layık görüldü. İstanbul Yapı Fuarı’nda gerçekleştirilen törende Trakya Cam adına ödülü Trakya Cam Kaplamalı Camlar ve Enerji Camları Ürün Müdürü Tansu Kumru aldı.

Türkiye’nin lider, Avrupa’nın üçüncü büyük düzcam üreticisi Trakya Cam Sanayii A.Ş., yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda mimar ve tasarımcıların taleplerini karşılayabilmek amacıyla üstün performanslı yeni ürünler geliştirip pazara sunuyor. Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyedul+Torenit gösteren Trakya Cam, mimari camlarda sürekli geliştirme ve inovasyon projeleri ile ürün gamını geliştirmeye ve çeşitlendirmeye devam ediyor.

Trakya Cam, Çatı ve Cephe dergisi tarafından bu yıl dördüncüsü organizeedilen ‘2014 Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’ kapsamında, ‘Yılın Cephe Malzemesi/Sistemi’ kategorisinde ‘Isıcam Sinerji T’ ürünüyle ‘Yılın Cephe Malzemesi’ ödülünü almaya hak kazandı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 22 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilen törende ödülü alan Trakya Cam Kaplamalı Camlar ve Enerji Camları Ürün Müdürü Tansu Kumru, Isıcam Sinerji T ürününün Şişecam Bilim ve Teknoloji Merkezi’nde 2014 yılında geliştirildiğini belirterek, Isıcam Sinerji T ile ‘Yılın Cephe Malzemesi’ ödülünü aldığımız için Trakya Cam olarak büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi.

 Trakya Cam, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ‘Yılın Cephe Malzemesi’ ödülünün sahibi oldu. Daha önce ‘TRC Tentesol T Gümüş’  ve ‘Isıcam Konfor T’ ürünleriyle ‘Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’ kapsamında ‘Yılın Cephe Malzemesi’ ödülüne layık görülmüştü.

 

Yılın Cephe Malzemesi: Isıcam Sinerji T

‘Isıcam Sinerji T’, ışık geçirgenliğinden ödün vermeden ısı kayıplarını azaltarak ısıtma giderlerinden tasarruf sağlarken, çevreyi korumada aktif rol oynuyor. Rezidans, ticari binalar (otel, ofis, alışveriş merkezi gibi), okul, hastane ve kış bahçelerinde kullanıma uygun olan ürün, yaşanılan mekânlarda temperlenebilme özelliği sayesinde emniyet ihtiyacınızı karşılıyor.

Isı yalıtımı ve temperlenebilme özelliğine sahip olan Isıcam Sinerji T, Trakya Cam’ın yeni ürünü temperlenebilir Low-E ısı kontrol kaplamalı camı kullanılarak üretilen yalıtım camı ünitesinin markasıdır.12341325863_9ae8379e5a_o

 

Translate »