Home Haberler Vefa’nın Yeni Markası Doriva Görücüye Çıkıyor

Türkiye’nin yenilikçi kapı ve pencere markası Doriva, 11-14 Mart tarihleri arasında 16. İstanbul Pencere Fuarı’nda sektörle buluşuyor. Doriva, otomasyona dayalı üretim teknolojisi ile yüksek kalitede kapı ve pencere profilleri üretiyor.

DCCYapıcı fikirlerin öncüsü Vefa, yeni markası Doriva’yı, 16. İstanbul Pencere Fuarı’nda görücüye çıkarıyor. Hem PVC hem de alüminyum profilleri içeren ürün gamı ile sektöre giren Doriva, otomasyona dayalı üretim teknolojisi ile yüksek kalitede kapı ve pencere profilleri üretiyor. Doriva, 11-14 Mart tarihleri arasında açık kalacak olan fuarda yenilikçi ürünlerini sergileyecek.

Yurtiçi ve Yurtdışına Bayilik Verilecek

Vefa Holding İcra Kurulu Başkanı Turan Koçyiğit, fuarda bayi adayları ile buluşacaklarını belirterek, “16. İstanbul Pencere Fuarı’nı sektör ile buluşacağımız ilk organizasyon olması nedeniyle çok önemsiyoruz” dedi.

Doriva’nın yenilikçi ürünlerini ziyaretçilere sunacaklarını ifade eden Koçyiğit, “Pencere Fuarı, sektörüEkran DVFn en etkili fuarı olarak biliniyor. Her geçen yıl büyüyor ve sektör profesyonellerinin yer aldığı önemli bir fuar. Yapı sektörünün hareketlendiği dönemin hemen başında düzenlendiği için de büyük fırsatlar sunuyor. Biz de Doriva olarak Türkiye genelinde yeni bayiler ile daha da güçlenmek için fuarı bir fırsat olarak görüyoruz” diye konuştu.

İstanbul’da Üretiliyor

Doriva’nın doğaya dost, uzun ömürlü, dayanıklı kapı ve pencere profillerini özel renk ve tasarım seçenekleri ile sunduğuna dikkat çeken Koçyiğit, şunları kaydetti: “Tümüyle bize özgü tasarımlara sahip profillerimizin üretimini İstanbul’da gerçekleştiriyoruz. Doriva, sınırsız renk ve desen seçeneği, bakım ve montaj kolaylığı, satış sonrasını da kapsayan hizmet başarısıyla birçok yenilik sunuyor. Hem PVC hem de alüminyum profillerin yer aldığı çok geniş bir yelpazeye sahip olan ürün gamımızda prefabrike yapılar ve yaşam konteynerlerine özel bir profil serisi de bulunuyor. Bu profil serisi bu alanda düşük maliyetli ve montaj sürecini hızlandırıcı çözümler sunuyor.”logo

Translate »