Home Haberler Viko’dan Elektrik Anahtarında Hissetme Teknolojisi

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri VİKO, Novella S ile şimdi hissetme teknolojisini yaşam alanlarına taşıyarak konfVIKO+NOVELLAoru parmak ucunuza getiriyor. VİKO’nun yeni nesil elektrik anahtarı Novella S, ışığın seviyesini gösteren mavi LED göstergesi ve son derece hassas anahtarı ile sadece bir dokunuşla odadaki ışığın seviyesini ayarlıyor.

Alanında birçok ilke ve yeniliğe imza atan VİKO, bu kez elektrik anahtarlarında açma kapama devrini sona erdiriyor. Anahtar yüzeyinde parmağınızı aşağı ya da yukarı hareket ettirerek ışık seviyesini ayarlayabileceğiniz Novella S, standart elektrik anahtarlarının çok daha ötesine geçiyor. Işığın seviyesindeki değişim yine anahtar üzerindeki LED’den rahatlıkla görülebiliyor. PAGEV Plastik Teknoloji Ödülü, Arkitera RAF Yapı Malzemesi Ödülü ve Design Turkey İyi Tasarım Ödülü ile taçlandırılan, dokunmatik özellikli Novella S, elektrik tasarrufu da sağlıyor. Ayrıca düğme yüzeyine kısa süreli bir temasla geçiş yapabileceğiniz, zaman gecikmeli anahtar fonksiyonu ile ışık kaynağı kapandıktan sonra bile yolu aydınlatabiliyor. Novella S’in bir diğer özelliği ise aynı anahtarla iki ayrı ışık kaynağını kontrol etme olanağı sunması… Öte yandan Novella S elektrik anahtarı, LED ışıkları sayesinde karanlıkta kolayca fark ediliyor. Bu özellik, gece kalktığınızda ya da eve geç geldiğinizde düğmenin yerini kolayca bulmanıza yardımcı oluyor.

Metalik, cam, ahşap gibi özel malzeme ile üretilen tüm çerçevelerle kombine edilebilen VİKO Novella S Serisi, teknolojik tasarımı ve şıklığıyla da göz kamaştırmayı başarıyor. viko-logo-F9D2D0A067-seeklogo.com

Translate »