herofis LIJI abt abt abt
abt abt
abt abt doper
Home Haberler YTONG 51. YAŞINI KUTLADI

 

Markası “Kalite ve Enerji Tasarrufu”yla özdeşleşmiş, sarı ambalajıyla inşaat sektörünün simgesi olmuş jenerik marka Ytong’un 51. yaşı, tüm fabrikalarında çalışanlara yönelik düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

51. ytong51yilyıl kutlamaları; sırasıyla Tekirdağ, Antalya ve Bilecik Fabrikalarında düzenlenen kutlamaların ardından, 15 Aralık 2014’de Pendik fabrikasında gerçekleştirilen kutlama ile son buldu. Kutlamalarda Ytong ortakları, yöneticileri ve çalışanları bir araya geldi, uzun yıllar Ytong’a hizmet veren çalışanlara kıdem ödülleri verildi.

Törende konuşan Genel Müdür Gökhan Erel, Ytong’un kurum kültürünün zenginliğinden ve çalışanların şirkete bağlılık ve katkısından övgüyle söz ederek, Türk Ytong’u sektöründe ve dünya gazbeton liginde en yükseklere taşıyan başarının asıl sırrının bu olduğunu belirtti.

Törende 35. yıl kıdem plaketi alan Yönetim Kurulu Başkanı F. Fethi Hinginar da konuşmasında “Yeni hedeflerimize adım adım ilerlediğimizi görüyor ve bundan da büyük mutluluk duyuyorum. 51. yılımızda, tüm fabrikalarımızda tam kapasite çalışarak bütün yılların üstünde bir üretim ve satış seviyesine ulaştık. Geçen yılın Kasım ayında temelini attığımız Çatalca fabrikası yatırımımız da hızla devam ediyor. Önümüzdeki Haziran ayı içinde “Dünyanın ilk YEŞİL YTONG FABRİKASI” olacak Çatalca fabrikamızda üretime başlayacağız ve hem Türkiye’de hem de dünyada en büyük ve en başarılı Ytong kuruluşu olacağız” dedi.


Translate »