herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler AGT, Bayileri İle Antalya’da Bir Araya Geldi

AGT bu yılki bayi buluşmasını 18-20 Aralık tarihleri arasında Antalya – Belek Sueno Deluxe Otel’de gerçekleştirdi. “Geleceği Birlikte Tasarlıyoruz” teması kapsamında gerçekleşen AGT 2016 buluşmasına yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 500’e yakın bayi, AGT Yönetim Kurulu Üyeleri, Satış ve Pazarlamadan sorumlu Grup Başkanı Şirzat Subaşı, üst düzey yöneticiler ve AGT çalışanları katıldı.

agt_3

Toplantının birinci gününde AGT’nin Antalya’daki fabrikasına ziyaret düzenlendi. Bayiler fabrikada kokteylin ardından üretim hatlarını gezme fırsatı buldu. Buluşmanın Sueno Delux’te gerçekleşen ikinci gününde ünlü sunucu Metin Uca’nın möderatörlüğünde düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan AGT Satış Pazarlama Grup Başkanı Şirzat Subaşı sektör ve AGT’deki son gelişmeleri bayilerine aktardı. Subaşı; “AGT’yi farklı kılan, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sizler gibi saygın ve seçkin bayilere sahip olmamızdır. AGT olarak şirketimizin Türkiye’deki güçlü konumunu, uluslararasına taşımanın ve bu alanda da güçlü bir markaya sahip olmasının bilinci ve sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Bunuda sizlerden aldığımız güçle başarıyoruz” dedi. Şubaşı sözlerine söyle devam etti; “ Her yıl olduğu bu yıl da hedefimiz yeni bayiler açmak yerine bulunduğu bölgenin potansiyelini karşılayacak optimum sayıda mutlu bayiler yaratmak olacaktır. Bu da AGT olarak bizim gelecekte iş yapma felsefemiz ve hedefimiz olacaktır” dedi. Sunumların ardından, AGT Türkiye Satış Direktörü Ahmet Çetinkaya’nın möderatörlüğünde gerçekleşen “Bayilerimizi Dinliyoruz” söyleşisinde, AGT bayileri öneri ve isteklerini dile getirme fırsatı buldu. Söyleşinin ardından Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş “Türk Kültüründe Yönetmek” adlı bayilerin gelişimlerine ve motivasyonlarına yönelik bir seminer gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında Türkiye ve yurt dışında başarılı bayiler ödüllendirildi. Törenin ardından katılımcılar Erkan Güleryüz ve orkestrası eşliğinde gerçekleşen gala yemeğinde keyifli vakit geçirdiler.

agt_logo

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »