herofis LIJI abt abt abt
abt abt
abt abt doper
Home Haberler Antalya Hilti Center Yoğun İlgiyle Açıldı 

 İnşaat el aletleri sektörünün inovatif jenerik markası Hilti, Nisan ayında açılışı yapılan Adana Hilti Center’dan sonra Akdeniz Bölgesi‘ndeki ikinci Hilti Center‘ı Antalya’da açtı. Antalyalıların yoğun ilgi gösterdiği açılışta, Hilti ürünlerinde yüzde 50’ye varan oranlarda indirim uyguHilti+Imaj+Gorselilandı.

Türkiye’de 18 yıldır kaba inşaat, ince işler, mekanik, elektrik, enerji ve endüstri sektöründe çalışan profesyonellere yönelik ürün ve hizmetler sunan Hilti Türkiye, altıncı bölgesel merkezini Antalya’da açtı. Antalyalıların yoğun ilgi gösterdiği Hilti Center’ın açılış etkinliğinde, Hilti ürünleri tanıtılırken ziyaretçiler de ürünleri bire bir deneme fırsatı buldu. Açılış gününe özel olarak Hilti’nin belirli ürün gruplarında yüzde 50’ye varan indirim uygulandı. Antalya’nın eski sanayi bölgesinde, inşaat sektörünün merkezi olan Muratpaşa’da bulunan Antalya Hilti Center, ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Akdeniz Bölgesi‘ndeki satış potansiyelinin büyüklüğü nedeniyle Adana’dan sonra bölgedekEkran Alıntısıi ikinci satış noktasını Antalya’da açma kararı aldıklarını belirten Hilti Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Mehmetçik Kalay, “Hilti Türkiye olarak geçtiğimiz yıl rekor büyüme sağlayarak yüzde 35 oranında büyüdük ve bu yıl yüzde 20 büyüme hedefliyoruz. Bu yıl Türkiye pazarına 24 yeni ürün sunuyoruz. Yeni ürünlerimize ek olarak yeni Hilti Center’lar açıyoruz ve demo alanlarına ağırlık verdiğimiz yeni konseptimizi mevcut Hilti Center’lara taşıyoruz. Amacımız mağazamıza gelen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik bilgi ve uygulamalar sunmak. İlgilendikleri ürünlerle ilgili birebir uygulama ve deneme yapma imkanı oluşturuyoruz. Geniş depolama alanlarımız sayesinde müşterilerimizin ürünlerle ilgili isteklerine hızlı şekilde geri dönüş yapılabiliyoruz, stok problemi yaşamıyoruz.“ dedi.

Geniş Ürün Yelpazesi

Açılış gününe özel olan Hilti ürünlerindeki kampanya kapsamında; Gömlekli Dübel, Karot Makinesi Seti, Çoklu Çizgi Lazeri, Lazermetre, Akülü Delici/Vidalama Makinesi Seti, Akülü Darbeli Vidalama Makinesi Seti, Akülü Alçıpan Vidalama Makinesi Seti, Gazlı Çivi Çakma Tabancası Seti, Akülü Vidalama Makinesi Seti, Akülü Darbeli Delici Seti, Kırıcı ve Uçları gibi belirli ürün gruplarında yüzde 50’ye varan indirimli fiyatlar uygulandı.

Nihai Tüketiciye Özel İlkler

İnşaat profesyonellerinin jenerik markası Hilti, ilk kez son tüketicilere özel olarak üretilen iki yeni ürününü de Antalya Hilti Center açılışında indirimli fiyatlarla satışa sundu. Hilti’nin iki yeni ürününden ilki alüminyum gövdeye sahip, küçük boyutları ve yüksek güç değeri ile göz dolduran Barutlu Çivi Çakma Makinası Hilti DX 2. İkinci yeni ürünü ise Delim ve Vidalama Makinası Hilti SF 2-A ve Hilti SID 2-A. Hilti’nin yeni ürünleri, açılışa katılan ziyaretçiler tarafından, evlerde sıkça ihtiyaç duyulan hafif delim ve sabitleme işlemleri, dolap, mobilya, kapı, pencere ve banyo aksesuarlarının montajı ile elektrikli aletler, prizler, kapaklar ve bağlantı elemanlarının sabitlenmesi gibi işler için ideal olarak değerlendirildi.

hilti logo

Translate »