herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Artık Pencere Programınız Online!

Ülkemizde İlk Windows Sistemine uygun pencere üretim programını çıkaran ABT’den bir ilk daha! Bu defa dünyanın yeni teknoloji tabanı olana WEB sistemi üzerinde çalışan bir pencere üretim programı sizlerle… Web PenCAD

Web PenCAD ile pencere üreticileri hem iş yerinde hem de evde ya da inşaatta yani yerden ve zamandan bağımsız çizim yapabilecekler, maliyet analizi, teklif ve kesim listelerini alabilecekler.

Son beş yıldır Web programları üzerine ağırlık vererek özellikle cam sektöründe büyük başarılara imza atan ABT, şimdi de pencerecileri online pencere üretim programıyla tanıştırıyor.

Web PenCAD, server ve yüksek lisans bedelleri gerektiren yazılımlar gerektirmez, bilgi işlem alt yapı ve personel ihtiyacınızı minimuma indirir. Kolayca üye olunup, direk internet üzerinden kullanılan Web PenCAD, kısa sürede ilgi çekmeye başladı.

Çok uygun fiyatlarla piyasaya sunulan Web PenCAD’e ulaşmak için, yetişebilirseniz Tüyap Avrasya Pencere Fuarı Salon 3 Stand 322’yi şahsen ziyaret etmeniz, www.pencad.net adresine Chrome ile girmeniz ve üye olmanız yeterlidir. Bu konuda destek için ise +90 216 469 10 01 nolu telefonu aramanız gerekmektedir.

Translate »