Home Haberler ASAŞ, YÜKSEK YALITIM SAĞLAYAN YENİ PVC MONOBLOK KUTU SİSTEMİNİ PİYASAYA SUNDU

Her detayı titizlikle geliştirilen yeni PVC Monoblok Kutu Sistemi, hem yüksek yalıtım değerleri ile hem de tasarımının sağladığı esnek kullanım seçenekleri ile pazara yeni bir soluk getirdi.

Piyasaya sunduğu yenilikçi ürünleri ile adından söz ettiren sektörün lider firmalarından ASAŞ, uzun zamandır heyecanla üretime hazırladığı PVC Monoblok Kutu Sistemini piyasaya sundu. Pazarın beklentilerini karşılama hedefi ile tasarımına başlanan yeni PVC Monoblok Sistemi, beklentilerin üstünde performans değerlerine ulaşarak kullanıcıların deneyimine hazır hale getirildi.

Yaşam alanlarının dinamik ihtiyaçlarına maksimum kapasitede cevap verebilecek şekilde geliştirilen tasarım için iki farklı optimum kutu ölçüsü çalışıldı. 195x200mm izolasyonsuz ve 195x230mmizolasyonlu olarak titizlikle belirlenen boyutlarda üretilen kutu seçenekleri ile maksimum sarım değerleri sağlanmış oldu. Ek bir kutu yüksekliğine ihtiyaç duymadan; 300 cm+kutu yüksekliğinde39mm, 235 cm+kutu yüksekliğinde ise 55 mm lameller ile kullanılabilme kapasitesine ulaşıldı.

İzolasyonlu kutu, alttan açılma özelliği ile duvar içine gömülerek müdahaleye izin verecek şekilde tasarlandı. Hava sızdırmazlığı değerlerini artırmak amacı ile özel olarak tasarlanan opsiyonel contalar yan kapak içine ve kutu birleşim bölümlerine yerleştirildi. Yalıtım değerlerinin yanı sıra mukavemet gücünü artırmak için köşebent ve lama kullanımlarına uygun özel yuvalar dizayn edildi.

Kasa-kutu montajlarında Universal Alüminyum bağlantı profili kullanılarak sahada vidasız montaj kolaylığı da sağlanmış oldu.

Piyasaya sunulan yeni sistem, ASAŞ’ın ürettiği Alüminyum Monoblok sisteminin detayları ve aksesuarları ile de uyumlu çalışmaktadır.

Translate »