Home Haberler ASİAD, STK’lara örnek olacak

-Farklı düşünceleri simgeleyen iç mimari tasarıma sahip ASİAD’ın yeni hizmet binası, bin 400 asiad 4 ba (2) metrekarelik kullanım alanı, profesyonel ses, görüntü, ışık ve sunum sistemleri ile siyasetten sonra iş dünyasının da kalbini Çankaya’da attıracak

-ASİAD Başkanı Barış Aydın:

“Ankaralı sanayici ve işadamlarını Başkent’e yakışan bir binaya kavuşturmanın gururunu yaşıyoruz. ASİAD kısa süre içinde yurt genelinde en önemli STK’lardan biri olacak”

Ankara – Ankara sanayisine yaptığı hizmetlerin yanı sıra yurt genelindeki çok sayıda sivil toplum kuruluşuna öncülük eden Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ASİAD), 13 Ekim’de açılacak yeni hizmet binası aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarına (STK) örnek olacak donanımla inşa edildi.

ASİAD Başkanı Barış Aydın, kurulduğu 1989 yılından itibaren verdiği hizmetlerle takdirDSC_3079 toplayan ASİAD’ın bir süredir sessiz kaldığını, geçen yıl devraldıkları bayrakla kısa sürede Türkiye’nin en fazla gündem yaratan STK’larından biri olmayı başardıklarını kaydetti.

Barış Aydın, STK’ların yeni ve güçlü Türkiye için kilit rol oynayacaklarını belirterek, şunları söyledi:

“ASİAD, bilgi birikimimiz, büyük Ankara sevdamız, her kesimden insanları kucaklamamız sayesinde kısa sürede yeniden Türkiye’nin öncü kuvvetlerinden biri haline geldi. Bu kapsamda ilk olarak hizmet binamızı yeni ve modern bir görünüme kavuşturmak istedik. Ankara iş dünyasının buluşma nDSC_2963oktalarından İlkbahar’a taşıdığımız hizmet binamız bugün Türkiye, hatta Avrupa’nın en modern ve kapsamlı STK binalarından biri olarak gösteriliyor. İç mimari tasarımıyla iş dünyasının takdirini kazanan ASİAD’ın yeni hizmet binası, siyasetten sonra iş dünyasının da kalbini Çankaya’da attıracak.”

Pazartesi günü açılışı yapılacak yeni hizmet binasında, farklı düşünceleri sembolize eden, buna karşın uzaktan bakıldığında uyumu gösteren 184 parçalık bankosundan; VIP salonuna kadar her detayının çok ince çalışmalarla projelendirildiğini anlatan Aydın, “Teknolojik alt yapısı ve modern dizaynıyla Ankaralı sanayici ve işadamlarını BaşkenDSC_3169t’e yakışan bir binaya kavuşturmanın gururunu yaşıyoruz. Bin 400 metrekarelik kullanım alanı, profesyonel ses, görüntü, ışık ve sunum sistemleri ile 110 kişilik seminer salonu ve kontrol odasından, 28 kişilik yönetim kurulu toplantı salonuna; üyelerin kullanımı için özel olarak tasarlanmış ticari toplantı salonlarından, yüksek istişare kurulu ve diğer komisyonlar için özel çalışma ofislerine; VIP salonundan, koordinatör ve yönetim ofislerine kadar tüm detaylar düşünüldü. Başkent’te atılan bu adım kısa sürede tüm yurdu kaplayacak ve ASİAD Türkiye’nin en önemli STK’lardan biri olacak” dedi.

Translate »