herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları Üretim ve Tasarıma Yönelik En Yeni...

 6-9 Mart 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı olarak düzenlenecek Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları için geri sayım başladı.

 

Reed-Tüyap tarafından düzenlenen, alanında dünyanın en büyük ve prestijli fuarları arasında yer alan Avrasya Pencere, Kapı, Cam Fuarları için hazırlıklar sürüyor. Bu yıl Avrasya Pencere Fuarı 20. , Avrasya Kapı 11. kez düzenlenirken Avrasya Cam Fuarı da 9. kez ziyaretçileri ile buluşuyor.

2018 yılında 24 ülkeden 644 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla 12 salonda ziyaretçilerini ağırlayan; pencere, cam ve kapı endüstrilerinin bölgedeki en büyük ticari platformu Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarları ile ilgili çalışmalar elde edilen başarının üzerine çıkmak hedefiyle yurt içi ve yurt dışında durmaksızın devam ediyor.

 

 

Uluslararası Pazarlara Açılan Kapı

1,5 milyarlık nüfusu, gelişmekte olan ekonomileri ve değişen hayat standartları ile Türkiye pencere, cam ve kapı sektörleri için büyük önem taşıyan Kafkasya, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey – Sahra Altı Afrika pazarlarına yönelik gerçekleştirilen etkili tanıtım çalışmaları katılımcılarımızın bu bölgelerdeki pazar payını arttırabilmek için tüm hızıyla sürdürülüyor. Proje ekibi ve Tüyap Yurtdışı ofislerinin temasları, sektörel yayınlara verilen ilanlar, fuar katılımları ve dijital pazarlama çalışmaları sonucu Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları; bu bölgelere ihracatını artırmak isteyen Türk üreticileri ve Türkiye üzerinden pazarlara erişim arayışında olan yabancı katılımcılara benzersiz iş fırsatları sunmaya hazırlanıyor.

Fuarlar, 2018 yılında 108 ülkeden 10.046 uluslararası ziyaretçi tarafından ziyaret edilirken, toplamda 70.909 ziyaretçi sayısına ulaşmayı başardı. Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nın 2019 yılında daha fazla ülkeden daha çok sayıda nitelikli ziyaretçiyi çekerek katılımcılarının farklı pazarlara erişimini sağlaması hedefleniyor.

 

Sektörün En Büyük Buluşmasında Yerinizi Alın

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarları 6-9 Mart 2019 tarihlerinde kapılarını açarak sektördeki tüm gelişme ve yeniliklerin Türkiye ve Avrasya coğrafyasındaki ilk adresi olmaya ve alanında lider üreticileri tüm dünyadan sektör profesyonelleri ile buluşturup sektöre güç katmaya devam edecek.

 

Translate »