herofis LIJI abt abt abt
abt abt
abt abt doper
Home Haberler Balko Sveza Deck Plywood Şantiyelerde Maliyeti Düşürecek

Balcıoğlu Şirketler Grubu’nun uzun yıllardır iş ortaklığı gerçekleştirdiği Rus Sveza Company ile birlikte geliştirdiği Balko Sveza Deck Plywood ürünü, Maslak Sheraton Hotel’de gerçekleştirilen lansman toplantısı ile duyuruldu.

Zaman tasarrufu, kuvvet, direnç ve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkan Balko Sveza Deck Plywood’un üzerinde yer alan kılavuz çizgiler sayesinde kesim işlemlerinde ve donatı demirlerin yerleştirilmesinde yüzde 50’den fazla zaman tasarrufu sağlanıyor. Metrekare başına 8 ton yük dayanımı ile güven veren ürünün üzerindeki film de Taber testi verilerine göre 350 devirde aşınma direncine sahip. Ayrıca özel içerikli yeni kenar boyası ile yüzde 60 oranında neme ve suya daha dirençli.

Yeni ürünleri Balko Sveza Deck Plywood için “Markalarımız arasında zirveye oturacağından hiç süphemiz yok” diyen Balcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Standart İzolasyon AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu; özellikle şantiyeler için belirleyici olacak özelliklerini şöyle özetledi:

“Kılavuz deseni ile şablon olarak kullanılabilir; donatı demirlerinin yerleştirilmesine kılavuz olur. Şantiyelerde zaman çok önemlidir. 25-50-100 mm kılavuz çizgileri, kesim işleminde demir donatı işçiliğinde zamanı 2/3 oranında azaltır. Bu kılavuz çizgileri, işlemler sonrasında özellikle demir donatı kontrolünde de kolaylık sağlar”.1922_918_logo

Translate »