herofis LIJI abt abt abt
abt abt
abt abt doper
Home Haberler BU EVLER DÜŞÜNEBİLİYOR!

Capture Teknoloji çağının harikalarından biri olan akıllı ev teknolojileri yeni konut tiplerinde sıkça karşılaşılan bir durum olsa da kulanım alanları her konuta göre farklılık gösteriyor.

 Akıllı Ev Teknolojisi Nedir?  ons2

Akıllı Ev Teknolojisi, otomasyon teknolojisinin geldiği son aşamalardan biridir. Akıllı Ev Sistemleri, ev hayatını kolaylaştıran, güvenlik sağlayan, Nano teknoloji ev otomasyonu kontrol sistemidir. Yaşam alanlarında ideal konforu sağlarken, rutin gerçekleştirilen işlemleri kendiliğinden tekrarlamayı sağlar. Akıllı Ev Sistemleri kullanıcıya, aydınlatma kontrolünden ısıtma-soğutmaya, enerji sistemi kontrolünden perde-panjur sistemi kontrolüne ev içerisinde kontrol sağlamanız gereken her alana erişebilme imkanı sunar.  Akıllı Ev Sisteminin en büyük özelliği ise taşınabilir ya da sabit bilgisayarlardan, tabletlerden hatta telefonlardan bile kontrolünün gerçekleştirilebiliyor olması. Ev içinde bir çok kumanda ile kontrol sağlamak yerine, görsel ekranlı bir kumanda ile tüm cihazları kontrol etme rahatlığı akıllı ev teknolojisinin sağladığı bir standart olarak kullanıcıların karşına çıkıyor.

Akıllı Ev Teknolojisinin Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

Evde kullanılan elektrik ve prizler akıllı ev teknolojisions1 sistemine bağlanarak bir düğme ile istenilen birçok işin aynı anda kontrol edebilmesini kolaylığı sağlıyor. Uzak bir yerde klima, fırın gibi elektronik cihazları çalıştırarak, eve ulaşıldığında istenilen sıcaklıkta kullanıma hazır bir ortama erişilmesini kullanıcılara sunuyor. Evin herhangi bir noktasından istenilen bölgenin aydınlatma kontrolünü sağlanabileceği gibi, perdeleri ve panjurları kontrol ederek gün ışığından yüksek düzeyde faydalanılmasını sağlar. Ayarlanabilir sensörler ile enerji sarfiyatını önler, evden çıkarken her yeri tek tek kontrol etmenin kaygısını ortadan kaldırır tek düğme ile tüm kapıları ve elektrik cihazlarını kapatır. Açık kalan kapı ve pencereler için kullanıcıları uyarır. Uzun süreli seyahatleri bile tasarlayan sistemde, uzakta olduğunuz zaman düzenli olarak perde ve panjurları çalıştırarak, ışıkları açıp kapayarak belli aralıklarla yüksek sesle müzik çalarak siz evdeymişsiniz gibi davranır.YAZGAN_IncekResidences_EXTERIOR_CAM10_DAY_05

Residence konut tiplerinin de vazgeçilmezi olan akıllı ev teknolojisinin en yüksek kullanıldığı konutlardan biri de ONS İncek Residence. Ons İncek konutları,  solo yaşam konseptine getirdiği akıllı çözümler ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor.  Akıllı ev teknolojisinin getirdiği manuel kontrol kolaylığının yanı sıra, ONS İncek Residence’de  tüm kontroller anahtar üzerinden yapılabiliyor. Kablosuz sadeliği, kontrol esnekliği ve sınırsız senaryo planlaması seçenekleri ile yüksek standartta kullanılan akıllı ev teknolojisi, residence hizmetlerinin yanında konforunuzu düşünen akıllı bir eve sahip olma imkanı sunuyor. ONS İncek Residence, hiçbir ekstra bilgisayar bağlantısı gerekmeden kullanıcıların programlayabileceği bir sistem ile akıllı ev teknolojisinin standardını da zirveye taşıyor!

ons2.

Translate »