herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap Reklam herofis Tuyap Reklam LIJI abt
Home Haberler ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI ÖZHASEKİ, ISK-SODEX’TE ODE YALITIM STANDINI ZİYARET ETTİ

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI ÖZHASEKİ, ISK-SODEX’TE ODE YALITIM STANDINI ZİYARET ETTİ

İklimlendirme sektörünün buluşma noktası ISK-SODEX 2018 Fuarı’na katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, yalıtım sektöründe faaliyetlerini Türkiye’den çıkan global bir marka olma vizyonuyla sürdüren ODE Yalıtım’ın standını ziyaret etti. Ziyaretçilerden büyük ilgi gören firma fuarda yeni ürünü Starflex ECO Akustik ara bölme levhasını sergiliyor.

Yalıtımda dünya markası olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren ODE, ISK-SODEX İstanbul 2018’deki standında Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ağırladı. Bakan Özhaseki’yi standda ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan karşıladı.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenen ve tüm dünyadan konusunda uzman katılımcıları ağırlayan ISK-SODEX’e, 100 metrekarelik standıyla katılan ODE, ürünleriyle büyük ilgi görüyor.

Sektörün en önemli buluşma noktalarından biri olan iklimlendirme fuarı ISK-SODEX’e katılmaktan memnuniyet duyduklarını söyleyen ODE Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker, fuarın sektör ihracatının artırılmasına, firmaların yurt içi ve dışından yeni iş birlikleri yapmasına her yıl önemli katkı sağladığını vurguladı. Türker, “107 ülkeden 83 bini aşkın ziyaretçinin olduğu fuarda, ODE olarak biz de standımızda yerli ve yabancı firmaları ağırlıyoruz.  Bu yıl fuarda ODE Starflex, ODE R-Flex ve ODE Rockflex ürünlerimizi sergiliyoruz. Yeni ODE Starflex ECO Akustik ürünümüzün de tanıtımını yapıyoruz” dedi.

İhracata odaklandı, yurtdışı fuarlara da katılacak

Türker, ODE olarak ihracatta atılım yılı ilan ettikleri 2018 yılında yurtiçi fuarların haricinde yurtdışı fuarlara da odaklanacaklarını belirterek şunları söyledi: “Eskişehir üretim üssümüzü 2017’de devreye aldık. Bu gelişmeyle yalıtım sektöründe Çin ve Almanya arasındaki coğrafyanın en büyük üreticisi olacağız. Eskişehir yatırımı, aynı zamanda 1 milyon doların üzerinde ihracat yaptığımız ülke sayısını da her yıl artırmamızı sağlayacak. İhracatta hedeflerimiz büyük. Bu nedenle hem yurtiçi hem de yurtdışı fuar organizasyonlarına katılmaya önem gösteriyoruz. ISK-SODEX’te standımızın ve ürünlerimizin gördüğü ilgiden ise çok memnunuz.”

Translate »