Home Haberler Danfoss’tan Soğutma Çözümleri İçin 2 Yeni Ürün Daha

Dünyanın Isıtma, Soğutma ve Sürücü teknolojileri devi Danfoss, soğutma çözümlerine yönelik geliştirdiği 2 yeni ürününü İzmir Swiss Otel’de gerçekleştirdiği lansmanla tanıttı. PiyaCoolingLaunch2sadaki kompresörlerle uyumlu çalışabilen, kullanıcıya kurulum sihirbazı ile kolaylık sağlayan, Türkçe dil desteğine de sahip Kompresör Grubu Kontrolörü AK-PC 551 ve evaporator kontrolörü ERC211, “Kolaylığın Anahtarı” adı altında müşterilerin beğenisine sunuldu.

Türkçe Ara Yüze Sahip

Bir veya iki dönüş grubu ve ortak bir kondenseri olan orta boyutlu kompresör paketleri için üretilmiş bir Kompresör Grubu Kontrolörü olan Danfoss’un yeni ürünü AK-PC 551in yapılandırılması için sadece 5 dakika yeterli oluyor. Birçok enerji tasarrufu işlevi ve optimizasyonu da bir arada sunan AK-PC 551’in yapılandırılması, dâhili veya uzaktan bağlantılı yerel bir ekran üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Inverter, dijital scroll, 4 silindirli stream ve 4 silindirli Bitzer CRII kompresörleri gibi çeşitli kompresör kombinasyonlarını da destekleyen AK-PC 551; grup emniyet takibi, kompresör faaliyet kaydı, kondenser kapasite ve gece kontrolü gibi bCoolingLaunchirçok işlevi kullanıcılara sunarken, en büyük özelliği Türkçe ara yüze sahip olmasıyla da tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Uygun Maliyetle Yüksek İşlevsellik

Danfoss’un lansmanda tanıtımı yaptığı bir diğer ürün olan ERC211 ise en geniş sensör türlerini desteklerken aynı zamanda da sınıfının en geniş ekranına sahip bulunuyor. AB tasarım tescili de bulunan ERC211, kontrolörü kanallarla çevrili olmayan, düğmesine basıldığında net sonuç veren, temizliği kolaylaştıran ve kir tutmayı önleyen Flat Front tasarımı ile dikkat çekiyor. ERC211 güç kaynağı voltaj seviyesi ve 2 alarm seviyesi ile kondenser sıcaklığını   izleyen kompresör koruması da sunuyor.

danfossredlogo

Translate »