herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Doka Şimdi de Gaziantep’te

news-19783c59cdef67934182DOKA Kalıp İskele, 2009 yılında açtığı Türkiye’ye bağlı Azerbaycan ofisi ve 2012 yılında açılan Ankara ofisinin ardından şimdi de Gaziantep’te görev alan satış mühendisi ile hizmet alanını genişletiyor. Amaç; bölge ihtiyaçlarını yerinde ve doğru bir şekilde tespit edebilmek.

30 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyet gösteren ve sadece Türkiye’de değil uluslararası alanda da mega projelerin de çözüm ortağı olan DOKA Kalıp İskele, büyümesini sürdürüyor. 2008 yılında Gebze’de açılan ve DOKA Grubu’nun hizmet verdiği ülkeler içerisinde en gelişmiş tesislerinden birine sahip olan DOKA Kalıp İskele, ilk olarak 2009 yılında Türkiye’ye bağlı Azerbaycan ofisini açtı. Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bulunan Crescent City gibi projelere imza atan firma, 2012 yılında da Ankara ofisi ile hizmet vermeye başladı.

DOKA’nın, son dönemlerde odaklandığı projeler, yoğun olarak alt-üst yapı ve endüstriyel yatırımlar gibi komplike çözümler ve sistemler gerektiren projeler. Bunun sonucu olarak Eti Bakır Mardin Gübre Tesisi, Adana ve Elazığ’da entegre sağlık kampüsleri gibi büyük projelere kalıp-iskele sistemleri ve mühendislik çözümleri sunuyor.

Bu doğrultuda Şubat ayından itibaren Gaziantep’te görev alan satış mühendisi ile bölge ihtiyaçlarını bizzat yerinde gözlemleyerek bölge müteahhitlerine daha hızlı ve projelere özel doğru çözümler sunabilmeyi amaçlıyor. Bir projenin başarılı, güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde ilerleyebilmesi için öncelikle yatırımcı firmaların ihtiyaçlarının doğru analiz edilmesi gerekliliğini vurgulayan DOKA, bu bölgede de başarılı projelere imza atmanın heyecanı içerisinde.

Doka_Group_logo

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »