Home Haberler DYO MÜŞTERİLERİNİN YÜZDE 97’Sİ MEMNUN

Müşteri memnuniyetinde de ‘mükemmel’

 Müşteri memnuniyeti ve kalitede istikrarlı çizgisini sürdüren DYO, müşterilerinden aldığı bildirimlerle oluşturduğu anket sonuçlarını açıkladı. Farklı kanallardan alınan bildirimlere göre müşterilerinin yüzde 97’si DYO’dan memnun. Müşteri odaklı yaklaşımın bir parçası olarak yürütülen çalışmalar, ürün ve hizmet kalitesinde sürekli iyileştirmeyi amaçlıyor.

Boya sektöründe ilk TS ISO 10002:2006 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgesi’ni alan DYO, aynı zamanda sektörde EFQM Mükemmellik Modelini uygulayan ilk şirket. 2014 Ege Bölgesi Mükemmellik Büyük Ödülü’nün özel sektör kategorisindeki sahibi de olan DYO, müşteri memnuniyetinde de ‘mükemmelliği’ hedefliyor. Türkiye çapındaki DYO bayileri ve ustalar, birçok farklı kanalda yürütülen geniş çaplı araştırmanın 2013 sonuçları, müşteri memnuniyeti oranının yüzde 97 olduğunu ortaya koydu.

DYO; inşaat boyaları ve ısı yalıtımı, sanayi, mobilya, otomotiv ve deniz boyaları, toz boya, bobin boyaları, antikorozif boyalar gibi farklı sektörlere yönelik ürünler sunuyor. Ürün çeşitliliğinin fazlalığı, müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını da farklılaştırdığından, her sektöre özel bir yapılanma oluşturulmuş durumda.

DYO_LOGO

Translate »