herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler DYO’nun “Kırmızı&Magenta Renk Damlası Kartelası” kış günlerinde hayat enerjisini yükseltiyor

 

DYO, soğuk havalarda da yüksek enerji için mekânlara, Renk Yağmuru Kartelası’nda yer alan “Kırmızı&Magenta Renk Damlası”nı öneriyor. Kırmızı; fiziksel olarak halsiz, yorgun, tükenmiş hissedenler ve üşüyenler için vazgeçilmez bir renk. Molekülleri ısıtan ve hareketlendiren kırmızı, metabolizmayı da hızlandırıyor.

Boya sektörünün öncü ve yenilikçi markası DYO, kış aylarında mekânlarını yenilemek isteyenlere enerji veren, iç ısıtan bir seçenek sunuyor. DYO’nun Renk Yağmuru Kartelası’nda 8 farklı renk grubu arasında yer alan Kırmızı&Magenta Renk Damlası ile mekânlar enerji ile doluyor.

Renk uzmanlarının şans ve verimlilikle ilişkilendirdiği kırmızı ve tonları, kişiye adalet ve liderlik duygusu aşılarken, zorlukların kolaylıkla üstesinden gelme gücü veriyor. Girişimciliği geliştiren, fiziksel olarak halsiz, yorgun, tükenmiş hisseden ve üşüyenler için vazgeçilmez bir renk olan kırmızı, molekülleri ısıtıp hızlandırma özelliğine sahip.  Aşk ve tutkunun rengi olarak ifade edilen kırmızı, psikolojik olarak dikkati artırırken, fizyolojik olarak adrenalin salgılanmasına destek oluyor.

 

KULLANILDIĞI ORTAMA SICAKLIK KATIYOR

DYO’nun Kırmızı&Magenta Renk Damlası kartelasındaki tonlar, daha yoğun zaman geçirilen mekânlarda, çalışma odalarında uygulandığında, yaratıcılığı ve enerjiyi ortaya çıkarıp;  bireylere canlılık katıyor. Özellikle mutfaklara modern bir dekorasyonla uygulandığı zaman ortama sıcaklık katan, mekân hissini güçlendiren, enerjinin ve tazeliğin habercisi olan Kırmızı&Magenta, kış aylarında da yazın neşesini duvarlara taşıyor.Renklerin güçlü etkisinden faydalanmak, hayatınızın enerjisini yükseltmek için DYO’nun Renk Yağmuru Kartelası’nda 8 farklı renk grubu arasında yer alan, “Kırmızı&Magenta Renk Damlası” Kartelası’nın 24 değişik tonuyla duvarlarınızın rengini değiştirin, hayatınız değişsin.

 

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »