herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Fırat Pencere Fuarını Başarıyla tamamladı. Fıratpen, Winhouse, Gedizpen markalarıyla katıldığı Pencere Fuarı’nda...

  1. Uluslararası Pencere Fuarına geçen sene olduğu gibi Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen markalarıyla 1102 m2’lik standıyla 8. salonda katılan Fırat, sektör profesyonellerinin buluşma noktası ve ilgi odağıydı. 7-10 Mart tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuar sektörün nabzını tutarken Fırat başarılı bir fuarı daha geride bıraktı.

“Daima Öncü Daima Lider” mottosuyla Elegance 80, Selenit 75, Zenia Hebeschiebe, Zenia Slide, Selenit eşik Sistemi, Garnet 70, sürme sistemleri ve ihracat departmanı için bölgelere özel tasarlanan yeni serilerini sergileyen Fırat’ın tüm pvc profil serileri sektör temsilcileri, mimarlar ve müteahhitler tarafından büyük ilgi gördü. 80 mm kasa ve kanat genişliği, opsiyonel A sınıfı et kalınlığı, 3200 Pa emniyet testinde rüzgar yükü ve 9A sınıfında su sızdırmazlığının 50. Katta bile sağlandığı gerçek 3 contalı ilk ve tek PVC Pencere Sistemi Elegance 80, 75 mm kasa ve kanat genişliğine sahip 6 odacıklı, opsiyonel 3 contalı ve A sınıfı et kalınlığına sahip Selenit 75, tüm noktalarda EPDM Conta ile % 100 yalıtım sağlayarak Türkiye’nin her bölgesine sürme konforu yaşatan yeni ürünleri Zenia Hebeschiebe ve Zenia Slide, oval hatlarıyla pencere estetiğinde yeni bir dönem başlatan Opal 70, 85 mm kasa genişliği 7 odacıklı tasarımı ve yine A Sınıfı et kalınlığı ile Redonit 85 ve 70’likte sektörün kusursuz serisiyle yeni bir dönem başlatan Garnet 70 ziyaretçileriyle buluştu. Fırat standında en fazla ilgi çeken ürünler yeni tasarımlarıyla Elegance 80, Zenia Hebeschiebe, Selenit Hollanda Kasa ve Selenit Fransız Kasa idi. 22 farklı renk seçeneğiyle “trend colors” bölümü standın bir diğer cazibe merkeziydi. Bu senenin trend renkleri smooth antrasit, antrasit, füme, sedir ve antik cevizi diğer renklerle aynı sürede tedarik edebilen Fırat bayileri yeni alüminyum kol serisini de yakından inceledi. Özellikle Başta Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden birçok ziyaretçi ağırladığı standına cuma günü misafir olan ünlü müzisyen Sarper Semiz Fırat sahnesinde keyifli anlar yaşattı.

 

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »