Home Haberler Fıratpen, Winhouse, Gedizpen markalarımızla katıldığımız Avrasya Pencere Fuarı’nda yeni ürünlerimiz ilgi odağıydı....

Her kıtaya, her iklime uygun;

41 farklı serimizle Pencere Fuarı’ndaydık.

Avrasya Pencere Fuarı’nı başarıyla tamamladık

Fıratpen, Winhouse, Gedizpen markalarımızla katıldığımız Avrasya Pencere Fuarı’nda yeni ürünlerimiz ilgi odağıydı. Her sene farklı bir yeniliği sektörün beğenisine sunan Fırat başarılı bir fuarı daha geride bıraktı.

20. Uluslararası Pencere Fuarı’na geçen sene olduğu gibi Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen markalarıyla 1102 m2’lik standıyla 8. salonda katılan Fırat, yeni ürünleriyle sektör profesyonellerinin buluşma noktası ve ilgi odağıydı. 4-7 Mart tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuar sektörün nabzını tutarken Fırat gerek iç pazar gerekse ihracat hedefleri anlamında başarılı bir fuarı daha geride bıraktı. Fuarı ziyaretçi sayısı geçtiğimiz yıla göre düşüktü.

Fırat’ın yenilikçi ürünler bölümünde sergilediği Giyotin, Shutterbox Panjur Sistemleri, Selenit Hollanda kasa ve orta kayıttan uygulanan cephe sistemi, Zenia Slide, Zenia Hebeschiebe ve 75’lik sürme köşe uygulamaları ve ihracat departmanı için coğrafyalara özel tasarlanan seriler sektör temsilcileri, mimarlar ve müteahhitler tarafından büyük ilgi gördü. Özellikle dar açıklıklarda sürme kolaylığı sağlayan Giyotin Sistemi ve yüksek geçişler için tasarlanan özel pvc cephe uyuglamaları tüm ziyaretçilerin yakından incelediği ürünlerdi. Yeni tasarım Shutterbox monoblok sistemler 2 farklı kutu ölçüsüyle sektörün beğenisine sunuldu. 

Tüm görüşme odalarını Selenit Hollanda kasa ve orta kayıt profilleriyle tasarlanan pvc cephelerden uygulayarak dikkatleri çeken Fırat, 41 farklı serisini ve 22 farklı renk seçimini yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Önümüzdeki sene görüşmek üzere…

Translate »