Home Haberler Gaziantep’in en büyük seramik showroom’u açıldı!

SeErkan Güralramik sektörünün öncü markalarından NG Kütahya Seramik’in Gaziantep’teki iş ortağı Yücesoy Seramik, 19 Eylül Cuma günü Gaziantep’in en büyük seramik showroom’unu hizmete açtı. Açılış, Gaziantep Ak Parti Milletvekilleri İ. Halil Mazıcıoğlu ile A. Nejat Koçer, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık ile Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı ve NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, TÜGİK üyeleri, Gaziantep ilinin önde gelen isimleri ve NG Kütahya Seramik iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşti.Magaza1

NG Kütahya Seramik’in en yeni koleksiyonlarının ve büyük ebat teknik granit seramiklerinin yer aldığı 1500 metrekare büyüklüğündeki mağaza, Gaziantep’in en büyük seramik showroom’u olma özelliğini taşıyor. Üç katlı showroomda NG Kütahya Seramik serileri ile yapılmış 45 ayrı mekân bulunuyor.

Fatma Şahin

Gaziantep ilinin en büyük seramik showroom’u olma özelliğindeki showroom modern mimarisiyle Gazianteplilere keyifli ve rahat bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.Ziyaretçilerin Yücesoy Seramik’in uzman ekibinden her konuda ayrıntılı bilgi alabildiği showroom’da, NG Kütahya Seramik’in seramik sektörüne yön verentasarımları sizleri bekliyor.

IKI

Translate »