Home Haberler Geberit Citterio ile Zamansız Tasarım

Geberit Citterio ile zamansız tasarım

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, banyo koleksiyonunu Citterio serisi ile taçlandırıyor. Sade detayları akıcı şekillerle bir araya getirerek kusursuz tasarımın ismi olan Citterio, İtalyan mimar ve tasarımcı Antonio Citterio’nun imzasını taşıyor. Doğal formu, pürüzsüz görünüm ve benzersiz tasarımıyla Geberit Citterio, banyoları farklılaştırıyor.

Ünlü İtalyan mimar ve tasarımcı Antonio Citterio tarafından tasarlanan Geberit Citterio, sade detayları akıcı şekillerle bir araya getirerek kusursuz bir tasarım ortaya çıkarıyor. Zamanının ötesinde tasarımını doğallıkla birleştiren banyo koleksiyonu Citterio, organik forma sahip lavaboları ve şık banyo dolapları ile kullanıcısına farklı seçenekler sunuyor.

Zarif ve fonksiyonel

Yaşam alanlarına anlam ve derinlik kazandıran Geberit Citterio serisi banyolarınıza ferah bir soluk getiriyor. Organik forma sahip lavaboları, neme dayanıklı ahşap yapısı ve camın estetik görüntüsüyle ön plana çıkan Citterio serisi banyolarınızda minimal ve cesur bir dekorasyona imza atmanızı sağlıyor. Geberit Citterio serisinde yer alan KeraTect özel sırlama teknolojisiyle pürüzsüz bir görünüme sahip ürünler, Rimfree® özelliğiyle kir birikmesinin önüne geçen akıllı klozetler Geberit  AquaClean ile mükemmel uyum sağlıyor. Yavaş kapanan çekmece mekanizması ve mobilyalardaki cam yüzeyi ile özel bir çizgisi olan Geberit Citterio serisi, banyonuzda tasarım özgürlüğünün ismi oluyor.

Citterio banyo mobilyası…

Citterio banyo mobilyaları ise sayısız kombinasyon seçeneğiyle kullanıcısının kişiliğini banyolara yansıtmasını sağlıyor. Sadeliğinin getirdiği zarafetiyle düzen severlerin beğenisini de kazanan Citterio serisi mobilyalarında bej meşe ve gri kahve meşe ahşap yüzey seçeneği bulunuyor. Birbirinden iddialı Gri kahve cam veya siyah cam kapak seçeneğiyle banyolarda heyecan verici bir kombinasyon yapılmasına olanak tanıyor. Ayrıca tasarım, Rimfree® teknolojisi ile kir biriktirmeyen Geberit AquaClean akıllı klozetler ile mükemmel uyum sağlıyor.

Translate »