herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Häfele Concept Project İle Geleceğin Trendleri Yapı Fuarı’nda Sergilendi

Tüm yaşam alanları için önerdiği sistematik yaklaşım ve yenilikçi çözümlerle geleceği bugünden belirleyen Häfele, müteahhit, mimar ve proje üreticilerine, konsept aşamasından mekânsal organizasyonlara kadar bütünsel bir çözüm sunan Häfele Concept Project’i TÜYAP’ta gerçekleşen Yapı Fuarı’nda profesyonellerle buluşturdu.

Dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, yapı sektörü profesyonellerini bir araya getirdi. 23 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar her yıl olduğu gibi bu yıl da ilk günden binlerce ulusal ve uluslararası ziyaretçiyi ağırladı. Fuarda, en dikkat çekici stantlardan birinin sahibi geleceğe ilham veren temaları ile Häfele oldu. Marka en yenilikçi çözümlerini birleştirdiği Häfele Concept Project’in lansmanını ziyaretçilerle gerçekleştirdi.

“Bu fuardan sonra sektör değişecek”

Yapı Fuarı’nın sektörün en önemli etkilerinden biri olduğuna dikkat çeken Häfele Türkiye ve Bölgesi İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, her yıl çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayan fuarın önemli bir potansiyele sahip olduğunu vurguluyor.

Fuarda Häfele Concept Project’i ilk defa görücüye çıkardıklarını anlatan Uytun, “Bu yıl fuarda 3 yeni koleksiyonu tüm müteahhit ve mimar iş ortaklarımızın beğenisine sunuyoruz.

Häfele Concept Project bir konutta bütün fonksiyonların, ihtiyaçların ve konforun bir arada sağlandığı ve şıklığın ön planda tutulduğu bir yapıda. Aynı zamanda, konutun bütçesine göre çeşitlenebildiği için gayrimenkul sektöründe satış artışını sağlayacak ve talep eksikliğini giderecek bir proje olduğunu söyleyebiliriz. Dünyanın ve Türkiye’nin geçirdiği ekonomik konjonktürünü göz önüne aldığımızda, kuvvetin talebe geçtiğini görüyoruz. Bu durumda talep daha seçici oluyor. Bu noktada da çözümün Häfele Concept Project olduğuna inanıyorum. Bu fuardan sonra sektör artık eskisi gibi olmayacak” diyor.

 

Gayrimenkul sektörüne yenilikçi bir bakış açısı

Fuarda, “Häfele Concept Project: Bütünsel Mekân Konseptleri ve İyi Fikirler” temasıyla yer alan Häfele, mekânın sınırlarını zorlayan mimari konseptlere de ilham veriyor. Oteller, kamusal alanlar, rezidanslar, stüdyo tipi daireler; yeni nesil tüm mekanlar için yenilikçi ürünler geliştiren Häfele, müteahhit, mimar ve proje üreticilerine konsept aşamasından mekânsal organizasyonlara da bütünsel bir çözüm sunuyor. Her konut projesine özel mekân konseptleri geliştiren, kullanıcının ihtiyacına ve yaşam tarzına uygun iyi fikirler öneren Häfele Concept Project, gayrimenkul sektörüne de yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Fuarın farklı mekânlarında işlevsel kullanıma göre hazırlanmış özel temalı alanlar, değişim ve dönüşüm kavramını estetik ve tasarım farkı ile ortaya koyarak, yeni zengin koleksiyonu ile yatırımcılardan mimarlara, üreticilerden nihai tüketicilere tüm kitlelere uygun çözümlerini ortaya koyuyor.

 

Köklü bir marka ve kalitenin temsilcisi

Häfele Concept Project, gücünü 90 yılı aşan deneyimi ve birikimiyle tüm dünyada mobilya ve kapı üreticilerinin yanı sıra prestijli projelerin ana tedarikçisi olan Häfele markasından alıyor. Dünya çapında sertifikalar ile desteklenen kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri, konut satın alırken kullanıcılar tarafından yüksek oranda tercih sebebi oluyor.

 

Her ihtiyaca özel “iyi fikirler”

Konforu, işlevi ve verimi artıran benzersiz fikirler, düzenli ve kolay ulaşılır depolama sistemleri, stil uyumu olan estetik detaylar, yüksek teknolojiyle yaratılmış ergonomik çözümler; sürprizli, farklı ve akılcı mekânlar… Her kullanıcının her mekân için ihtiyacı ve beklentisi farklı olsa da Häfele Concept Project sisteminde, ona karşılık gelen bir “iyi fikir” mutlaka var.

Yapı Fuarı’nda “Häfele Concept Project: Bütünsel Mekân Konseptleri ve İyi Fikirler” teması altında 3 yeni koleksiyonun lansmanını gerçekleştiren Häfele, “Yeniliğin öncüsü olmak, bir adım önde olmak, gücünüze güç katmak için birlikte çalışmaya ne dersiniz?” sloganıyla konut üretim ve satış sürecinin tüm aşamalarında yer alan paydaşları birlikte çalışmaya davet etti.

 

Yaşam alanlarına uygun konseptler

Häfele’nin yeni konseptleri, Ahşap, granit ve paslanmaz çeliğin bir araya geldiği, kahve-tv ünitesi, gizli kasa, ayakkabılık gibi özel tasarımlarla konforu en üst düzeye çıkaran mutfak ve yaşam alanları, teknolojik yeniliklerle donatılmış çalışma alanları ile dikkat çekiyor.

Öğrenci rezidansları düşünülerek geliştirilen mekân konseptleri ise, çalışma köşesini yatağa dönüştürmek gibi en küçük alana en çok yaşamı sığdıran mucizevi çözümlerle dolu. Gardıroptan vestiyere, çalışma alanından atıştırmalıklara ayrılan özel bölüme kadar her ayrıntı, öğrencilerin yaşam alışkanlıklarına uygun.

 

Mimari çözümler de sergileniyor

Häfele, mekân konseptlerinin yanı sıra mimari projelere özel yenilikçi çözümler, renk ve stil sistematiği içinde sunulan özel tasarım kapı kolları ve kulplar ile özel kapı çözümleri gibi birçok yeni ürün ve çözümüyle de dikkat çekti.

 

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »