Home Haberler Hilti ile Kesme ve Taşlamada Yeni Bir Dönem Başlıyor

Ürünlerini tasarlarken güvenliğe ve kullanım kolaylığına en üst seviyede önem veren inşaat endüstrisinin global jenerik marka

AC-D 115sı Hilti, yenilenen kesme ve taşlama makinalarıyla sektöre farklı teknolojiler sunmaya devam ediyor. Çelik, metal ve taş malzemelerin yüzeyini taşlamak, düzeltmek ve kesmek için kullanılan Hilti kesme ve taşlama makinaları zenginleştirilmiş teknolojisiyle iş sağlığı ve güvenliği konusunda artı değer yaratıyor, kullanışlı tasarımıyla günlük çalışma performansını artırıyor. Hilti’nin yeni AG 115 model kesme ve taşlama makinası güvenlikli tetiği ile olası iş kazalarını önleme imkanı sunarken, AG 180 model kesme ve taşlama makinası ise ergonomik tutma kolu ve daha rahat kontrol edilebilen tetiğiyle iş güvenliği önlemlerinin yanı sıra uzun ve zorlu işlerde maksimum konfor sağlıyor.

Güvenlikli Tetik ve Kumanda Koluyla Üstün Emniyet Garanti Altında

İş kazalarının yaklaşık yüzde 35’inin inşaat sektöründe yaşandığı Türkiye’de, inovasyonu ve ileri teknoloji ürünleriyle sektöre yön veren Hilti, yenilenen kesme ve taşlama makinalarındaki emniyetli özelliklerle insana verdiği önemi bir kez daha ortaya koyuyor. Hilti AG 115 model kesme ve taşlama makinalarında  bulunan yüksek güvenlikli tetik sayesinde kullanıcı tetiğe basmayı bıraktığı anda makina çalışmasını durduruyor. Kullanıcı tetiğe basmayı bırakır bırakmaz açılan güvenlik kumanda kolu ise makinanın istenmeyen anlarda tetiğe kazara basılarak çalıştırılmasına engel oluyor. Düz dişli odası tasarımına ve dayanıklı bir gövdeye sahip AG 115 model makinalar, uzun kömür ömrü ve anahtarsız bağlantı avantajlarına da sahip. Hilti ayrıca müşterilerine kömüAG 180-Dr, tetik ve elektrik kordonunun satışını da yapıyor.

Yeni Ergonomik Tasarım Sayesinde İşler Artık Daha Kolay

Hilti‘nin ergonomik tasarımıyla öne çıkan AG 180 model kesme ve taşlama makinası ise rahat kullanımı sayesinde uzun çalışma saatlerinde bile çalışanların konforunu maksimum seviyede tutuyor. Ergonomik tutma kolu, çok parmakla kontrol edilebilen kullanışlı tetik ve düşük titreşim için ergonomik açılı yan kol ile kullanıcılar daha verimli çalışıyor. Ergonomik olarak tasarlanmış şekli ile tetik, son derece konforlu bir şekilde başparmak ve sağ ya da sol elin birkaç parmağı ile her türlü çalışma şartlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. AG 115 model ürünlerde olduğu AG 180 model makinalarda da bulunan düz dişli odası tasarımı ve anahtarsız bağlantı özellikleri makinaların daima güvenli ve kontrollü kullanımına imkan tanıyor.

Hilti’den Aşındırıcı Taşlarda Eksiksiz Ürün Portföyü

Hilti’nin yeni ürünleri arasında AG 115 ve AG 180 model kesme ve taşlama makinalarına ek olarak; 115, 125, 180, 230 milimetre gibi farklı ölçülerde inox, kesme ve taşlama taşları da bulunuyor. Hilti‘nin yeni ürün portföyünde her boy ve tip için makineli avantaj paketleri de mevcut.

hilti logo

 

Translate »