Home Haberler Isıcam 40. Yılını Coşkuyla Kutladı

Bireysel tasarrufu toplumsal kazanca dönüştürmeyi misyon olarak üstlenen Trakya Cam’ın markası Isıcam, 40. yılını özel bir geceyle kutladı.Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen, aralarında Ali Ağaoğlu ve Wilma Elles’in de bulunduğu iş ve sanat dünyasından 500 davetlinin katıldığı gece, sanatçı Candan Erçetin’in verdiği konserle noktalandı.

Şişecam Topluluğu şirketlerinden Trakya Cam’ın markası Isıcam 40. yılını kutladı. Şişecam Topluluğu Düzcam Grubu Başkanı Dr. Reha Akçakaya’nın ev sahipliğinde düzenlenen özel gecede, Isıcam’ın 40 yıllık yolculuğu katılımcılarla paylaşıldı. İstanbul’da Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen etkinliğe iş, sanat ve eğlence dünyasının önde gelen 500’ü aşkın ismi katıldı. Gece, 40. yıla özel olarak hazırlanan reklam filminin gösteriminin ardından Candan Erçetin’in verdiği konserle sona erdi.

Finali Candan Erçetin yaptı
Geceye katılan Isıcam’ın reklam yüzü Wilma Elles ile birlikte 40.yıl pastasını kesen Candan Erçetin de gecede sahne aldı. Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen Isıcam’ın 40. kuruluş yıldönümü özel kutlaması, ünlü sanatçı Candan Erçetin’in geceye özel hazırladığı repertuardan oluşan konseriyle son buldu.
6220644712441821972131729

Translate »