Home Haberler Isoplaster Isı Yalıtım Sıvası İle %70 Tasarruf

Isı, Su, Ses Yalıtımı ve zemin kaplama sistemlerinin üretici olan Eclectia A.Ş  üretimini Türkiye’ deki fabrikasında gerçekleştirdiği Isoplaster ısı yalıtım sıvası ile dübel kullanmadan, binayı delmeden, diğer yalıtım malzemelerinin aksine, binaya artı yük getirmeden %70 enerji tasarrufu yapmak, aynı zamanda % 100 su yalıtımı yapmak mümkün.

Isoplaster ısı yalıtım sıvası özel formülasyonu ile çimentosuz, kumsuz, filesiz, dübelsiz, elastik, uzun ömürlü binaya dekoratif görünüm sağlaması, hafifliği ve ekonomik olması nedeniyle inşaat projelerinde, işyerleri ve konutlarda tercih edilmekte. Yapılarda ek yeri olmadan, boşluk bırakmadan yapıları tüm doğa etkilerine karşı koruyarak ısı ve su geçirgenliğine karşı maksimum derecede koruma sağlar. Teneffüs etkisine sahip olduğu için su buharı geçişini de sağlamaktadır.

Yapıların  mantoloma Isı, Su, Ses Yalıtımı ve zemin kaplama sistemleri  ile ilgili faaliyet gösteren Eclectia A.Ş  insan ve çevre sağlığına son derece duyarlı üretim yapmaktadır.

Isoplaster ısı yalıtım sıvası beton, ahşap ve her türlü yüzeyler üzerine uygulanabiliyor, ısı ve su izolasyonunu bir arada sağlayabiliyor.

Tek başına kullanıldığında %100 su izolasyonu sağlayan Isoplaster  ısı yalıtım sıvası ,bünyesindeki hava boşlukları sayesinde tek başına sürüldüğünde %30 ısı yalıtımı sağlarken, EPS plakaları ile birlikte uygulandığında binaların cephelerinde %70 e varan ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Isoplaster  Türkiye’ de üretilen hem su hem %70 e varan ısı yalıtımı ile enerji tasarrufu sağlayan ilk ve tek üründür.

Translate »