herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler KALE ÇELİK KAPI’DAN YÜZDE 10 İNDİRİM

KALE ÇELİK KAPI’NIN GİZLİ KAHRAMANLARI İLE SEVDİKLERİNİZİ GÜVENCE ALTINA ALIN

Çelik kapı sektörünün Türkiye’deki yaratıcısı Kale Çelik Kapı’nın, Ekim ayı boyunca tüm kapı modellerinde geçerli yüzde 10 indirim kampanyası başladı.

Türkiye’nin TSE laboratuvarlarında test edilmiş 6. seviye güvenliğe sahip ilk ve tek kapı üreticisi olan Kale Çelik Kapı aynı zamanda “Gizli Kahramanlar” adını verdiği yüksek güvenlik ve kaliteli donanımıyla da, çelik kapı sektöründeki standartları belirliyor.

 

‘Tam Kapsam Güvenlik’ anlayışıyla; kilitten çelik kapıya, çelik kasadan pencereye ve elektronik güvenlik sistemlerine kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunan Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Çelik Kapı, yüzde 10 indirim kampanyası ile sevdiklerinizi güvence altına alma fırsatı sunuyor.

Üretim ve satış hacmiyle Türkiye’nin lider kapı üreticisi olan Kale’nin, Ekim ayı boyunca devam edecek ve tüm çelik kapı modellerinde geçerli olacak kampanyasından faydalanmak için http://www.kalecelikesya.com/tr-tr adresini ziyaret ederek, tarzınıza uygun modeli seçmeniz yeterli.

Kale’nin Gizli Kahramanları

Kale Çelik Kapı, “Gizli Kahramanlar” adını verdiği yüksek güvenlik ve kaliteli donanımıyla, çelik kapı sektöründeki standartları belirliyor. Kullanılan güçlendirilmiş malzemelerle kötü niyetli girişimlere karşı artırılmış güvenlik sunuyor. Evinizin ölçüsüne göre özel olarak üretilen Kale Çelik Kapı modelleri; kapı altlarında kullanılan özel süpürgelikler sayesinde de, hırsızların kapı altından sıktığı spreylere karşı koruma sağlıyor.

En yüksek seviye güvenliğe sahip ilk ve tek kapı

Türkiye’nin TSE laboratuvarlarında test edilmiş 6. seviye güvenliğe sahip ilk ve tek kapı üreticisi olan Kale, bu özelliği sayesinde olası tehlikelere karşı güçlü koruma sunuyor. “Kale Çelik Kapı Satış Sonrası Servis Hizmeti” güvencesi ve 5 yıl garantiyle satışa sunulan çelik kapılar ile sevdiklerinizi güvence altına almanın şimdi tam zamanı.

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »