herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler KALE KİLİT İDDMİB “İHRACATIN METALİK YILDIZLARI” ÖDÜLLERİNDE “METAL HIRDAVAT” KATEGORİSİNDE BİRİNCİ

KALE KİLİT BİR KEZ DAHA İHRACAT ŞAMPİYONU

 

Türkiye’de kilit sektörünün lokomotifi olan ve 100’den fazla ülkeye ihracat yapan güvenliğin lider markası Kale Kilit, İDDMİB “İhracatın Metalik Yıldızları Ödülleri”nde, Metal Hırdavat Kategorisinde 11. kez birinci oldu.

Türkiye’de güvenliğin lider markası Kale Kilit, İstanbul Demir ve Demir Dışı İhracatçı Birlikleri (İDDMİB) tarafından verilen “İhracatın Metalik Yıldızları Ödülleri”nde, Metal Hırdavat Kategorisinde birinci oldu. Kale Kilit, 2018 yılı ihracat performansları dikkate alınarak yapılan değerlendirme sonucunda aldığı ödülle, kendi faaliyet alanında ihracat şampiyonu seçildi.

 

 

 

“Türkiye’de kilit ve silindirin jenerik markasıyız”

Kale Kilit Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Sinan Yorgancıgil, Kale Kilit, 100’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren güvenliğin lider markası olarak, “Yarım asrı aşkın süredir ülkemizde kilit ve silindirin jenerik markasıyız. Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük entegre üretim merkezi olan Çerkezköy Fabrikamızda, günde 150 bin adet kilit ve 80 bin adet silindir üretim kapasitesine sahibiz. Batı Avrupa, Rusya, Balkanlar, Ortadoğu ve Afrika gibi kilit sektöründe dünyanın büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda tercih edilen en önemli markalar arasında yer alıyoruz. Hem kapasite hem de pazar payındaki liderliğimizi sürdürülebilir kılma hedefiyle; yurt içi rekabette ve hedeflediğimiz yurt dışı pazarlarda daha fazla söz sahibi olmak ve bir dünya markası haline gelmek istiyoruz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda, Rusya ve ardından çevre ülkelerde büyümek için Moskova’yı üs olarak seçtik ve yakın zamanda Rusya Ofisi’mizi hizmete açtık” dedi.

Translate »