herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Kastamonu Entegre, Yeni Koleksiyonunu Asya’ya Taşıdı!

Kastamonu Entegre, Mart ayında katıldığı iki büyük fuar kapsamında yenilikçi ürünlerinden oluşan 2018 koleksiyonunu Asya’ya taşıdı. İlk olarak 20-22 Mart tarihleri arasında Domotex Asya Fuarı’na katılan şirket, yeni ürünlerinin yanı sıra IDS mobil uygulamasını da tanıtırken, “20 Yıllık Üstün Katkı Ödülü”nün sahibi oldu. Ardından 28-31 Mart tarihleri arasında Çin’de düzenlenen Interzum Fuarı’a katılan Kastamonu Entegre, Asya’daki bağlantılarını kuvvetlendirdi.

 

Kastamonu Entegre, dünyanın farklı yerinden üretici ve alıcıları buluşturan önemli fuarlarda boy göstermeye devam ediyor. Şirketin Mayıs ayındaki ilk durağı, 20- 22 Mart tarihleri arasında Çin’in Shanghay şehrinde gerçekleştirilen Domotex Asya Fuarı oldu. Fuar, Asya’daki zemin kaplamaları alanında en önemli fuarlardan biri olmakla birlikte dünyanın ikinci büyük fuarı olma özelliği taşıyor. Kastamonu Entegre, Domotex Asya’nın bu sene gerçekleştirilen 20. yıl gala gecesindeki ödül töreninde “20 Yıllık Üstün Katkı Ödülü”nü aldı. Kastamonu Entegre’nin Asya’daki ikinci durağı Çin’in Guangzhou şehrinde 28-31 Mart tarihleri arasında düzenlenen “Interzum Fuarı” oldu. Fuar, Asya’nın en büyük ve en kapsamlı ahşap işleme makineleri, mobilya üretimi ve iç dekorasyon fuarı olarak öne çıkıyor.

 

Kastamonu Entegre’nin en yeni teknolojiye sahip tesislerde ürettiği Floorpan ve Arfloor markalı laminat parke ürünleri kalitesi ve çeşitliliği ile Asya’daki iki fuarda da adından söz ettirdi. Fuarlarda, 2018 yılının parke trendlerine yön veren Stone, Deluxe ve Elite serileri ön plana çıktı. Modern mekânların vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday üç seri, kalitesi, aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklılığı ile yoğun ilgi gördü. Fuarda sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisini toplayan IDS 3D (Interior Design Studio 3D)” mobil uygulama, katılımcılara VR gözlükle sanal mekânda mekan içerisinde 360 derece dolaşmalarına, farklı desen ve renkteki Floorpan parkeleri mekan içinde uygulanmış halini görmelerine olanak sağladı.

Yeni seri Asya’ya ilham verdi

Tüketiciye 30 yıl garanti süresi sunan Stone serisi, hijyen plus özelliği ile öne çıkıyor. Hijyen plus özelliği ile bakteri bulundurmayan seri, ahşabın doğallığı ve taşın dokusundan ilham alıyor. Doğanın uyumunu yaşam alanlarına taşıyan bu mükemmel ikili, yenilikçi karakteriyle sıra dışı tasarımlara ilham veriyor. Türkiye’de ilk ve tek AC6 aşınma sınıfındaki ürün, dayanıklılığı ile de sektöre damgasını vuruyor. Özellikle de trafiği yüksek alanlar için önerilen seri, 8 mm kalınlığında ve dört tarafı derzli olarak kullanıma sunuluyor. Deluxe serisi, 8 mm kalınlığı ile kullanıcılara 15 yıl garanti sunuyor. Sahip olduğu renk ve doku çeşitliliğiyle seçici davrananlara yönelik kombinasyonlar yaratan seri, şıklık ve estetiği modern çizgilerle buluşturuyor. Lüks yaşamdan ilham alan seri, yaşam alanlarına seçkin bir çözüm önerisi sunuyor. Fazla kullanıma ve zorlanmaya dayanıklı seri, AC4 aşınma seviyesine sahip. Değişim çağından ilhamla tasarlanan Elite serisi, yaşam alanlarını bu değişime hazırlıyor. Her mekânda gözle görünür değişimin öncüsü seri, 12 mm kalınlığında ve dört tarafı derzli olarak sunuluyor. AC4 aşınma seviyesi ile hem ev hem de ofis ve mağaza gibi gezinimi yüksek alanlara yönelik tasarlanan seri, 15 yıl garanti süresi veriyor. Kastamonu Entegre’nin, tüm dünyanın ithalat yaptığı Çin’e ihraç ettiği ürünler, Çin’li mobilya üreticilerinin koleksiyonlarında tercih ediliyor.

Mobil cihazlara ücretsiz indirilen “IDS 3D” ile parke seçmek çok kolay!

İnovasyonu kurum kültürünün ayrılmaz bir bileşeni kabul eden Kastamonu Entegre, bu alana yönelik gerçekleştirdiği çalışmalarını “IDS 3D (Interior Design Studio 3D)” adlı uygulama ile bir adım öteye taşıyor. Uygulama kapsamında tüm ürünlerini dijital platforma aktaran Kastamonu Entegre, kullanıcılara 3D kartela bölümünde, parke, tezgah, levha ve kapı yüzeyi başlıkları altında pek çok renk ve yüzey seçeneği sunuyor. İstenilen ölçüde ekrana yansıtılabilen ürünler, dokunmatik özelliği sayesinde 360 derece döndürülerek, çoklu bakış açısı ile sunuluyor. Bu özellik ürünlerin yansıma, parlaklık ve baskı hareketlerini kusursuz olarak gözler önüne seriyor.

 

Kastamonu Entegre’nin “IDS 3D (Interior Design Studio 3D)” projesi sanal showroom özelliği ile de fark yaratıyor. Sanal showroom, seçilen mobilya ve yüzeylerde farklı ürünlerin denenebileceği gerçekçi bir simülasyondan oluşuyor. Simülasyon, kullanıcıların 3D kartela deneyimi sırasında seçtikleri ürünlerin, dekore edilmiş bir mekânda nasıl duracağını görmelerine ve istedikleri değişiklikleri yapabilmelerine olanak tanıyor.

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »