herofis LIJI abt abt abt
abt abt
abt abt doper
Home Haberler KAUÇUK SEKTÖRÜ BEKLENEN BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR

kaucuk_fuariTÜYAP, 27-30 KASIM 2014 TARİHLERİ ARASINDA  KAUÇUK 2014 FUARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

 

Kauçuk sektörünün en önemli buluşması KAUÇUK 2014, İstanbul 8. Kauçuk, Lastik Üretim Teknolojileri ve Kimyasalları Fuarı 27–30 Kasım 2014 tarihleri arasında TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Kauçuk Derneği işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece – İstanbul’da düzenlenecektir.

 

Fuar 2012 yılında 25 ülkeden toplam 209 firma ve firma temsilciliği katılımı ile gerçekleştirilmiş; sektörün ihtiyaç ve beklentilerini profesyonel standartlarda karşılama hedefine başarıyla ulaşmıştır. Kauçuk 2012 Fuarını Türkiye dahil 46 ülkeden 6.929 profesyonel ziyaret etmiştir.

 

KAUÇUK 2014 Fuarının kapsamında; Kauçuk Mamuller (Otomotiv Conta, Otomotiv Lastik, Contalar, Diyafram Lastik, Filtre, Fitil, Hortum, Kaplin Lastik, Kasnak, Kayış, Konveyör Bant, Lastik Conta, Levha Lastik, Mantar Conta, O-ring, Silikon, Sprey Köpük, Stropor, Sünger, Süspansiyon, Zemin Kaplama Malzemeleri), Makineler (Enjeksiyon, Hamur Makinesi, Hava Tünelleri, Kalender, Kalıp, Mikser, Otoklav, Presler, Extruder, Soğutma Makineleri), Laboratuar Ekipman ve Teknolojileri (Aşındırma, Elastikiyet, Elu, Rheometre, Shoremetre, Tensometer, Viscosimetre, Yoğunluk Kiti) ve Hammaddeler (Sentetik Kauçuklar ve Lateksler, Tabi Kauçuklar ve Lateksler, Akseleratörler, Aktivatörler, Alev Geciktiriciler, Antioksidan ve Antiozananlar, Boyar Maddeler, Çapraz Bağlayıclar, Dispersiyon Ajanları, Doğal ve Sentetik Reçineler, Geciktiriciler, Kauçuk-Metal Yapıştırıcıları, Koku Giderici ve Vericiler, Köpürtücü Ajanlar, Metal Oksitler, Plastifiyanlar, Proses Yardımcıları, Takviye Tozları ve Fonksiyonel Dolgular, Vulkanizasyon Kimyasalları) yer almaktadır.

 

Fuar “MADEN TÜRKİYE 2014 ” 6. Madencilik, Maden Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecektir. KAUÇUK 2014 fuarı, sektör firmalarının uluslararası yeni pazarlara açılma fırsatı bulacakları, en son ürün, teknoloji ve yeniliklerini bir arada sergileyecekleri ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen nitelikli ziyaretçilerle buluşacakları ticari pazarlama ortamını sağlayacaktır.

 

Yurt çapında ve yurtdışında hedef pazarlarda yürütülecek etkin tanıtım çalışmaları sonucunda Kauçuk 2014 fuarının yerli ve yabancı sektör profesyonelleri tarafından yoğun bir ilgiyle takip edileceğini ve sektöre büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecek Kauçuk 2014 Fuarı 27-29 Kasım tarihlerinde 10:00–19:00 saatleri arasında, 30 Kasım günü ise 10:00–18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

Translate »