Home Haberler Modelpan, Yeni Serisi “Momentum” İle Sektöre İvme Kazandırdı

Günümüzde en çok tercih edilen yapı panelleri arasında yer alan magnezyum oksit esaslı yapı levhası Modelpan, yeni serisi Momentum ile bir yeniliği daha sektörle buluşturuyor. Dekoratif sıva görünümlü Momentum, trendleri takip edenlerin gözdesi olmaya aday.

Momentum, kent yaşamının dinamikliği içinde kendinden sıva dokusuna sahip nitelikli yüzey yapısı ile mekanları özüne döndürerek modern bir görünümüne kavuşturuyor. Mekânlara yeni bir soluk getirecek Momentum levhalar 1250mm eninde 2500-2800mm ölçülerinde ve 8, 10, 12 mm kalınlık seçeneklerine sahip.

Kullanım ve montaj kolaylığı ile hem zamandan hem de maliyetten kazandıran Momentum, diğer Modelpan yüzey seçeneklerinde olduğu gibi A1 sınıfı yanmaz, %100 ekolojik, ısı ve ses yalıtımı ozellikli, su ve nemden etkilenmeyen, darbelere karşı dayanıklı, aynı zamanda hafiflik ve esneklik gibi pek cok ustun ozelliğiyle uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Dekoratif sıva yüzeyinin çağdaş yorumu olan Momentum profesyoneller için özel bir dekorasyon malzemesine dönüşüyor. Elegan görünümü sayesinde özellikle ahşap, cam ve metal gibi unsurlar ile kusursuz bir uyum sağlayan Momentum, dış cephelerde de, dekoratif bir malzeme olmasıyla dikkat çekiyor.

Translate »