herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler PELİ İNTERMOB FUARI’NDA YENİ TASARIMLARINI TANITTI

 

PELİ’NİN YENİLİKLERİNİ SERGİLEDİĞİ İNTERMOB FUARINA YABANCI AKINI

 

MURAT TURAN: 2019 HEDEFİMİZ YURTDIŞI YENİ PAZARLAR

 

Yeni tasarımların, trendlerin, sektör öncülerinin, dünya markalarının buluştuğu ve firmaların yeni ürünlerini, tasarımlarını, yeniliklerini lanse ettikleri İNTERMOB Fuarı 13-17 Ekim 2018 tarihleri arasında TÜYAP’TA gerçekleşti. İnovatif ürünleriyle fuara katılan Peli yeniliklerini sektör profesyonelleri, iş ortaklarına ve yabancı yatırımcılara tanıttı.

 

 

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanında en son tasarımların ve trendlerinin belirlendiği mobilya yan sanayi firmalarının yeni ürün ve hizmetlerini sergilediği İNTERMOB 13-17 Ekim tarihleri arasında Tüyap Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısına sahip platformda Peli yeni ürün ve hizmetlerini tanıttı.

İHRACAT AÇSINDAN FAYDALI

Bu tür uluslararası fuarların Türk markalarını dünyaya ve Avrupa’ya tanıtmak için önemli pla

Peli fuarda, Peli Parke, Peli Plaka ve Peli Kapı (iç mekan kapılar) ürünlerindeki yenilikleritformlar olduğunu söyleyen Vezirköprü Orman Ürünleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Turan, fuarı beklenenin üstünde yabancı yatırımcının ziyaret etmesinin katılımcı firmaların ihracat paylarını arttırmakta rol önemli bir katkı sağlayacağını dile getirdi.

Turan yeni ürünlerini sektör profesyonellerine, mimarlara, müteahhitlere, nihai tüketicilere tanıttıkları fuarda, yurtdışı pazarlarının taleplerini de dikkate alan ürünler tasarladıklarını önümüzdeki dönemde giderek artan ihracat paylarını daha da artırmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

PELİ TÜM ÜRÜNLERİYLE FUARDAYDIni tanıttı. Turanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Turan, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Turan, Meltem Turan’ın yanı sıra tüm yönetim katıldı.

 

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »